Thread: iRacing
View Single Post
Old 13.9.2013   #609
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Rady a triky - 1

Takže zkusím ud?lat n?co jako nepravidelný seriál rad a tip? pro ty, co s iR za?ínají nebo pro ty, co už to znají, ale mohou objevit nové obzory. Všechno záleží na ohlasech a mé chuti v tomto pokra?ovat. Možná jednou ud?lám n?jakou ?eskou stránku v?novanou iR, ale kdo ví.

První díl v?nuji pokro?ilejší technice závod?ní.

Šet?ení paliva
A?koli se proti tomu snaží spousta jezdc? bojovat a iRacing tým d?lá co m?že, aby se takovýmto závod?m vyhl, ob?as se jim stane, že n?který závod v kategorii C+ spadne na rozmezí 0 a 1 zastávky. Nevím pro? lidé tyto závody nemají rádi, protože práv? ty p?ináší zajímavé strategie a já je mám nejradši. Jednou vzpomínám, že jsem se na Suzuce držel do t?í vte?in za vedoucím závodu. Pak t?i kola p?ed cílem musel jet do box? dotankovat 15l, aby dojel. ?ekal, že ho budu následovat ve stejném kole, ?i o kolo pozd?ji. Jaké bylo jeho p?ekvapení, když jsem dokon?il závod 20s p?ed ním a t?etí, který jel stejnou strategii jak já skon?il až 35s za mnou (po 20 kolech). Oba dva nechápali, jak jsem to tempo udržel a abych p?iznal pravdu, já také ne.
Nicmén?, doufám že si užijete video a nezapome?te se více než na závodní stopu soust?edit spíše na pedály.
http://www.youtube.com/watch?v=AP40pJsr26g
salik1992 is offline   Reply With Quote