View Single Post
Old 12.5.2013   #26
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

18:56 jsem p?ijel na byt a rozhodl se, že pojedu, úpln? bez tréninku.
Setup jsem m?l, takže jsem si cht?l zabojovat alespo? ve st?edu pole.

Q: Nový textury s vysokým rozlišením mi n?jak snižovaly fps, tak jsem nastavoval lfs spíš, než bych jezdil.
P?ekvapiv? kolo pod 1:32 a 6. místo. Supr.

R1: jezdil jsem za skupinkou nejrychlejších 6ti a sledoval stopu. Juraj trošku zachyboval a op?el to o ze?, tak jsem ho dotáhnul.
V T1 jsem brzdil hodn? pozd? a Juraje p?eto?il. Po?kal jsem na n?j a trošku zbrzdil skupinku , co se do nás pustila, aby se dostal na pozici, kde byl. Na tu se dostal, ale pat?í mu ode m? omluva.
Potom jsem zachyboval a dostal se do skupiny závodník? z Race Clubu. Moc p?kný a ?istý souboje s nima. P?kn?.

R2: Start byl masakr, m?l jsem veliký št?stí a vyhnul se nejv?tším kolizím. Dostal jsem se postupn? až na první místo a ?ekal, kdo se p?iblíží. Ghost byl za chvíli za mnou a p?edjel m? bez problému. JackCY se za m? taky dotáhnul, ale zkusil jsem jet, co to dá a po p? hodin? jsem kone?n? za?al zajížd?t 1:31.x a držel JackCYho za sebou. Ten ale nedal v?bec pokoj. I když ud?lal chybu, tak se stejn? za m? dotáhl a zase mi ?um?l na pudel a ?ekal na mou chybu. Pneu jsem m?l v pohod?, ale ob?as jsem toho m?l plný ruce.
45 minutovej souboj byl opravdu náro?ný, ale povedlo se ustát 2. místo a já jsem hodn? spokojen.
Nevím, jak dlouho trénoval takovej mpwr team, ale lfs mi padlo do ruky i bez tréninku a užil jsem si to.
Po tomhle závodu si m?žu nechat vym?nit sádru na ruce

Gratulace všem, co je to bavilo.
Díky Kide!
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno

Last edited by Klouczech; 12.5.2013 at 22:18.
Klouczech is offline   Reply With Quote