View Single Post
Old 27.4.2013   #2767
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Piroman View Post
Tak urcite sa neporovnavaj na hotlap kolach lfsw To co je tam alebo na setupgrid je skreslujuce . Zaklad je mat naozaj dobry set ! a to co je na lfs alebo setupgrid nie je to naj naj. Mozem ti to povedat aj tak pozeral som si ako si dopadol na AS4 GT1 12h a tvoj cas na kolo bol snad o 0.5s na kolo pomalsi ako lamy ktore to hrali a na najlepsich si stracal 1sekundu. Ale keby si mal ten naj set verim tomu ze sa priblizis najlepsim. Jazdit vies o tom netreba diskutovat ale mat naj set asi v tom je pes zakopany
Setup nebol zly, ale verim ze nie spickovy...moj problem na AS4 GT1 bol ze som tam mal odjazdenych pred zavodom 17 kol na endu sete a par kol na hotlape...a potom ked druhykrat padol master, tak som si len zo zaujimavosti pozeral zaznam ako to jazdia borci, lebo ma stale nebavilo ako to mne nejde...zrazu som na zaciatku stintu zacal davat casy ake som daval na konci...no to uz bolo neskoro...a pritom to boli detaily na ktore by som ja nedosiel a necitil, ze su rychlejsie no stiahol som tak vela casu.
Co sa tyka casov na lfsw tak sa s nimi porovnavat musim...kedze mam wr setupy ... Este trochu z toho vinim volant, ze DFGT zrovna najlepsi, ale da sa z neho dostat viac
Belda: s tym progresom blizsie k limitu ma pravdu...to je zakon prirody, no kym je rezerva tak ju treba zmensovat U mna to uz nebude az tak o stope...asi najskor brzdenie, podradzovanie a celkovo by to chcelo nejako zmenit ako sa clovek diva na trat (ako je to vysvetlene aj v jednom z videi v iracing racing school co som posielal vyssie)
Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Posli mi svuj mail do PM, poslu ti invite.
Bol by som velmi vdacny keby si nasiel jeden aj pre mna
Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Co neznamena ze keby mal set toho najrychlejsieho, bude jazdit podobne casy Kazdy jazdec ma iny styl jazdy a teda potrebuje set prisposobeny pre seba. Co vyhovuje inemu, nemusi nutne vyhovovat mne
To je sice pravda ale ked je raz ten setup dobry tak sa da na nom ten cas zajazdit a staci upravit malo, aby cloveku sedel...a ja mam (momentalne) stastie ze mi MARUSove setupy sedia jak prdelka na serbel...on nie len casy ale aj setupy posunul dalej...to je citit


Jednoducho to chce nejakeho Stiga aby mna/nas zaucil...osobny pristup je najlepsi...kazdy "tutorial" bude len prilis vseobecny zamerany na vsetkych, ale priamo svoje chyby clovek odhali tazsie aj ked sa tam mozno bude o nich hovorit, no clovek si to neuvedomi, ze ich robi

Last edited by bavorak; 27.4.2013 at 12:13.
bavorak is offline   Reply With Quote