Thread: Demo liga
View Single Post
Old 22.4.2013   #18
Mirek Stod?lka
Newbie

 
Mirek Stod?lka's Avatar
 
Join Date: 12.4.2013
Location: Olomouc
Posts: 32
Exclamation

Takže tady to bude všechno:[size="4"]Mám nápad na založení LFS demo ligy m?l by n?kdo zájem?Bylo by to tak 5 závod?, na 10 kol jeden. P?ipadají v úvahu:Pond?lí ve?er,Úterý ve?er,St?eda ve?er,?tvrtek ve?er. Jezdilo by se ve dvou kategoriích 1.XRG +XFG, 2.FBM. P?i?emž XFG + XRG by m?lo blackwood silnici + rallycross. .Pot?eboval bych také organiza?ní pomoc: ?idi? SC ,Komisa?i atd. Pište pod tohle.

vaše nejlepší ?asy a p?ihlášky mi posílejte na m?j email mirabau@seznam.cz doufám že se na tratí budete chovat jako dosp?lý. Navrhoval bych termin prvni ho zavodu :22. .4 - 25.4. Start treninku by byl 16:00 a zavod by zacinal o 30 min pozdeji. Jel by se blackwood silnice na 20kol.asi na serveru cz sk zacler (jeste musim sehnat toho spravyho cloveka
O terminu hlasujte. Kategonrie fbm se rusi !!! Opravdu nekdo aspon trochu schopny mi pojdte pomoct!!

P?íklad p?ihlášky:
Jméno: Mirek Stod?lka
Nejlepší ?as silnice/rallycross:1.33.15/1.10.23
?íslo: 28
LFSW Nick: rs logic (cz) (nick musi byt bile)
Do p?edm?tu: Demo liga

Skiny

Povinné je jen ?íslo, které musí být dob?e viditelné a ?itelné. Umíst?ní je libovolné, preferované místo je kapota. Nespln?ní tohoto požadavku = 10 míst dol? na roštu.Dále nesmí na skinu být: erotika,provokativní slova a obrázky. To je kolem skin? vše. Chovejte se jako dosp?lý a závod?m zdar.Ješt? bych p?idal že je výhodné mít stejné ?íslo jako na skinu také v textu poznávací zna?ky

http://kidcz.ic.cz/lfs/pravidla_zavodu.txt NEZNALOST NEOMLOUVÁ !!! ←pravidla

Last edited by Mirek Stod?lka; 22.4.2013 at 11:59.
Mirek Stod?lka is offline   Reply With Quote