View Single Post
Old 17.3.2013   #60
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Q: Vzal jsem sv?j p?vodní X5 setup myslím s v?tšími odklony vzadu, m?nil jsem palivo, n?jak mám po?ád za to že je kvalda místo 30min jen 25min a ono to je 20min nakonec. Tým m? neupozornil když jsem hlásil palivo tak jsem žil v dom?ní na 25min 7kol
?as nic moc dneska jsem netrénoval.

Sprint: X6 setup, vyšší tlaky pneumatik, zm?na na p?edním rebound, na sprint nedotá?ivé, gumy m? nedrželi na p?edku no n?jak jsem to dojel, chudák lala se asi divil co tam vyvádím.

Endu: Úprava tlak? pneumatik zp?t na nižší, a rebound jsem zachoval abych m?l mou požadovanou nedotá?ivost. Jelo se mi dob?e, ?asy ok když už potom bylo vid?t a stíhali jsme se s ghostem i když v jeho podání to byla spíše ve?erní projíž?ka. Bez pedál? bez šance se udržet ale i tak spokojen jak se setupem a ?asy, no pro m? paráda.
Za?átek bylo t?žké p?edjížd?t nebo? to bylo samá ze?. Auta všude po trati a nebylo se kam protahovat. P?edjížd?li jsme se i s ghostem op?t. Takže p?i mém p?edjížd?ní jsem zárove? ješt? musel bránit a nechávat místo po stran? pro ghosta. Nakonec se to potrkalo, našt?stí né se mnou a projel jsem, ujel jsem. Dojel jsem ale auta další a ?asto na výjezdu ze zatá?ky což bylo pro mne nemožné je p?edjet. Ob?as jsem zatroubil nebo? bu? je?te nebo nechte místo. Já si rád zabojuji a s n?kterými jsem bojovat musel dlouho ale když mám v ideální stop? trabanta, špatn? se cokoliv p?edjíždí když není v zatá?ce kde. Jinak vcelku ok, pár ran jsem dostal pár jsem jich asi rozdal ale v?tšinou se kolize konali kolem mne a beze mne.
Myš ok ale ty pedály chyb?li.

Kdopak to tam byl za mostem na boku? Jsem i myslel jestli to není bavorák po souboji s ghostem nebo? se neblížil.

Incident bavorák/ghost. K tomu není moc co dodat, sta?í tam málo a jakýkoliv kontakt auto p?eto?í. Bavorák mohl jet v záv?su a t?eba by to bylo ok. Ghost mohl ubrat jelikož místo tam nebylo, bylo to hodn? t?sné na pr?jezd a bavorák by musel opravdu n?jak hodn? zato?it ne vnit?ní což se tam nedá. Je to okamžik a jak se jezdí blízko sta?í chvilka nepozornosti a stane se to hned. Je to škoda, mohlo být více souboj?.

Lala nevím kde se zbrzdil asi v davu p?i probíjení.


Cagaš, no zas tak nepluhoval jsem to
Nebylo kam, spíš jsem jezdil po boku s auty když to šlo protože p?edjet p?ímo se moc nedalo. Snad jsem moc aut nepotrkal, jezdil jsem hodn? t?sn? to jest pravda, až mi to bylo na škodu. Rozdíl v rychlostech v zatá?kách byl moc velký. Odstup bych si nechal jenže za mnou ghost mi dýchá na kufr tak není kam a h??e se mi p?edjížd?lo.

Souboje ok, n?které byli t?sné, pamatuji si jen jeden, asi jsem nebyl vid?n ale skon?ilo to ok. Moje zadní toe jen lehounce poškozené z bo?ního kontaktu na brzdách.

---

Ješt? p?idám že Dob?anský jel hodn? dob?e, jak koukám na statistiky probojoval se na za?átku a snažil se prodrat na vrchol co nejvíce. I potom je rychle a trvalo mi než jsem ho p?edjel, nechával jsem místo tak jsme si zabojovali. Jen více bra? s Ghostem Toho musíš držet za sebou zuby nehty! Nemám poté šanci mu ujet
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 18.3.2013 at 00:15.
JackCY is offline   Reply With Quote