View Single Post
Old 17.3.2013   #38
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Tenhle závod si do "výkladní sk?ín?" nedám, ale o tom se rozepíšu dál.

Q: První kolo mi nevyšlo, pak jsem zjistil že mám málo paliva a musím do box?. Po výjezdu z box? jsem potkal Chaose, v nájezdu do ostrého jsem mu dal náskok, ale dojel jsem ho d?ív než jsem ?ekal. V táhlé levé p?ed 1, splitem jsem myslel že m? pouští, ale bylo to nedorozum?ní... Takže vzájemná kolize a zkažené kolo pro oba dva. Promi?, moje chyba.

S: Lepší reakce na startu, výhodn?jší stopa než Bavorák do 1. zatá?ky a pak už to bylo v pohod?. Byl jsem psychicky naho?e, v??il jsem že jak se dostanu dop?edu, ujedu. Vyšlo to.

L: Špatný... P?vodn? jsem si myslel že se tu bude dob?e p?edjížd?t, ale to se ukázalo jako totální omyl. V?tšina zatá?ek rychlých když má n?kdo dobrou dfenzivní stopu, t?žko s tím n?co ud?lat. Cht?l jsem se vyvézt za Mpower, ale brzy jsem zjistil že se budu muset zapojit mnohem víc, protože každý p?edjetí na dlouhej rovince s autem s nižším výkonem byl dost problém. N?jak jsem se dostal dop?edu, pár lidí o?ukal (jen nevinn? - pardon) až do souboje s Bavorákem. V jednu chvíli jsem vyjel kolem mimo tra? a musel ho nechat p?edjet. Jenže on pak dojel n?koho p?ed sebou, v rychlé technické pasáži za 2. splitem byl ten vp?edu pomalejší, já spoléhal na výjezd - jenže první auto to zašpuntovalo, Bavorák nemohl jet, ale na to jsem nedokázal zareagovat. Takže se to do n?j narval a on se rozto?il. Bylo mi to jasný hned, m?l jsem ?ekat. Mozek ?ikal ?ekej, ale nakonec p?evládla temná stránka - jezdit vzadu m? nebaví. A tak jsem jel dál. V b?žnym provozu by to bylo jasný - nedodržení bezpe?né vzdálenosti. Tady se na tohle nehraje, ale když jsi blízko za n?kým a ten náhle zpomalí nebo jede mnohem pomaleji než o?ekáváš... To se stává. Cítím vinu na sob?, omlouvám se. Je kus prasete ve m?. Smajlík? Na protest to je, necham to na posouzení. Další pr?b?h závodu už byl celkem podle plánu, jel jsem si svoje tempo a zajel si pb. Zatracen? m? to zase za?lo bavit, i když se skvrnou na sv?domí.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote