View Single Post
Old 12.3.2013   #21
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Je to fajn a celkom vyzva zvykat si na tazky setup.. ale v hodinovom preteku sa mi stopercentne stane moment ked predriftujem nejaku dlhu tiahlu koli nepozornosti, len aby som nevyletel mimo trat.. a potom so sebou vleciem vriace gumy dalsie 2 kola a stratim na tom x krat tolko ako s o trochu pomalsim setom ale stabilnymi casmi
Já také driftuju s tím ?asto nic moc nejde. N?které nájezdy tady to je opravdu nálet, kupodivu to ta LX4 zato?í

Když to spálím tak mi to docela vadí nebo? mám jen plný plyn a tak musím tak všelijak zpomalovat a více brzdit, najížd?t pomaleji p?idávat pozd?ji. Moc s tím nejde.

Moje setupy jsou ?asto zbyte?n? stabilní a tím pádem i pomalejší.
Jezdil jsem takhle ze za?átku i FBM, výrazn? stabilní setup, nebyl rychlý, ale zase jsem auto dovezl do cíle snad pokaždé a tím sbíral body. Tak n?jak se ?lov?k postupn? nau?í to auto krotit více a více, jezdit jemn?ji a jemn?ji, více plynule.

Osobn? používám snad na všech autech úhel zatá?ení pouze 30 abych to m?l co nejvíce sjednocené mezi auty a také 36 je už na m? ?asto moc citlivé. Tím se dá také ta divokost setupu zmenšit bi? je to jen zm?na citlivosti ?ízení. Menší úhel - v?tší p?esnost, v?tší úhel - v?tší citlivost.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote