View Single Post
Old 5.3.2013   #56
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by JÁRA=) | cze View Post
Potom m? dohnal Ghost a už jsem si ?íkal, že to bude už jen uhýba?ka a že si asi moc nezazávodím. Jakmile se ke m? za?al p?ibližovat JackCY, nechápu pro?, ale za?al na m? už z dálky nesmysln? troubit. Jako chápu, že m? dojížd?l, m?l jsem modrou a musel jsem ho pustit..já jsem to V?D?L, ale to troubení sis mohl odpustit! ?lov?ka to pak akorát znervóz?uje a pak se ud?lá mnohem jednodušeji chyba. Moc p?kn? je to popsáno zde od Pedropana: http://forum.czechlfs.net/showpost.p...&postcount=100
Citace se celkem hodí: "Predjizdejici nema trpelivost, nebo se stane reditelem zemekoule..."
Možná jsi to tak nemyslel, ale musíš brát taky trošku z?etel na nás, které dojíždíš. Ghost projel úpln? v pohod? a v klidu v úpln? tom samém míst?. Jako klidn? si tu trubku používej, ale pak se nediv n?jaké neo?ekávané volovin? od toho pomalejšího z nervozity. Když už tak sta?í jen upozornit a né zb?sile troubit. Bohužel jsi tak moc troubil že mi to spadlo a nevím jak to dopadlo. Tím pro m? závod skon?il a doufám, že moje auto tam nikoho nenabralo. Musím se ješt? podívat na replay. Takže 22 zajetých kol v závod? a poté pád p?ipojení.
Ve kterém závod?? Ve druhém asi.
Kouknu se. Už se nepamatuji.
Já zb?sile netroubím, jen oto?ím kole?ko, tam mám houka?ku jen oto?ím kole?ko dop?edu takže n?jaké zb?silé mi to nep?ijde. Ob?as zatroubím ?asto je to proto abych upozornil že tam je auto když se mi zdá že nemusím být zaregistrován a nebo když se auto po trati motá nep?edvídan? nebo podivn? tak aby se rozhodlo kde bude a tam z?stalo. To už je zvyk z public server? kde je to jeden velký chaos.

Sp?edjížd?ním si žádné problémy nepamatuji z tohoto ve?era, jen jednou ale to bylo možná už v tréninku, splývá se mi to, jsem p?edjížd?l a auto za mnou se do pr?jezdového S-sí?ka neza?adilo myslím a projelo p?es ten hrb. Vidím v replayi B. Goga tam to bylo t?sné.

A sorry Ghoste za to v??né drcání jel jsem moc blízko a co nejrychleji se dalo, úmýsln? to nebylo také to nemám rád.

Koukám Lala d?lal zátarasy, chudák Ghost, to jsem m?l také strach že Lálu trefím ale zrovna mi to nevyšlo a projížd?l jsem nit?kem driftem tak jsem se vyhnul

V 5tém kole troubím kdy jsem ustoupil z 3 auta vedle sebe do T1 aby ti 2 p?idali a že brzdí ty co jedou za nimi. V pr?jezdu za nimi jsem byl nucen jet o 1 celý p?evod pomaleji a auta za námi nás dojíždí, logical a ghost.

Pak jsem to p?kn? schytal na výjezdu z ú?ka kde jezdím jinou stopu nežli v?tšina a tak m? tam P.Štengl nabral. Takže já si své užiji a v?du z toho ned?lám, stane se. P?edb?hl jsem ho nakonec, místa mu moc nenechal do S-sí?ka op?t a musel trošku zpomalit nebo to prosko?it. Troubím krátce že se mi to nelíbilo že nutí 2 auta vedle sebe do S-sí?ka ale to už jsem kus p?edním po pr?jezdu.

Koukám na Popelku, ano zrovna ti to vyšlo že jsi m?la lehce zato?eno doprava ode mne a najela jsi do zdi napravo. Být to na druhou stranu tak jsem jel podle pitstop zdi a došlo by ke kontaktu, našt?stí to vyšlo dob?e

Pak mi uklouznulo auto do pr?jezdové zatá?ky, zašlápnul jsem to a prodriftoval to až na trávu, ghost tak získal výhodu a p?edjel mne, pustil jsem ho do další zatá?ky ubráním plynu aby jsme se v apexu nepotkali, navíc jsem m?l špatný nájezd a zpomalit bych musel asi i tak.

Další troubení, J. Martinec, laguje, to jsem troubil už zdálky, skákal jsi po trati sem a tam! Je to v mém 19. kole u SP2. Proto jsem tolik troubil, lagoval jsi a jak jsem se p?ibližoval hrozilo že tvoje auto be se ob?vilo v n?jakém moment? v míst? kde jsem já a to by nás rozst?elilo a kdyby né tebe tak m? ano. Kdo chce tak a? se na to podívá není to nic p?íjemného když se mi ob?vuje auto na náhodných místech p?ed vozem když p?edjíždím. Nemluvím o malém poskakování to vadí také ale tohle byli skoky a mizení an d?lší dobu. P?edjel jsem t? asi a poté t? to odpojilo. Proto to troubení p?eci.

Moje spojení je vcelku OK, problém je že ob?as vypadne. Nejd?íve to padalo kv?li routeru, to jsem ale opravil i když mezi závody jsem pro jistotu router ješt? šel restartovat nebo? se mi to nezdálo po kvalifikaci. No nakonec mi vymrzl m?j starý po?íta? a byl konec tak jako tak. Spojení je stabilní ale náhodn? vypadává, m?že být p?etížená sí? poskytovatele, už mi vypadává jen LFS náhodn?, rádio spojení udrží bez problému po úprav? routeru.

Vím že troubím a vím že to n?kte?í nemají rádi, ale v p?ípad? J. Martinec to bylo kv?li lagování a hrozb? kolize kv?li lagu. Tob? to nelagovalo? Tob? neskákali auta po trati? Protože jestli ano, tak si prosím p?i závod? zkontroluj ping v seznamu jezdc? a p?ípadn? musíš bu? odstavit auto mimo tra? pokud nejedeš bezpe?n? sám v daném úseku trat?, nebo odstoupit úpln?. Organizace zde není v tomto sm?ru proto t? nemá kdo upozornit, jinde by ti napsali a nutili t? zajet do pistopu a vym?nit ?idi?e nap?íklad nebo tra? jinak opustit, ?i t? odpojili. Záleží na lize a hlavn? organizátorech.

Koukám v replayi mi to ani nebrzdí a ukazuje to že jsem vyjel mimo tra? pod plným plynem ke svodidl?m a jak se auto ocitlo mimo tra? tak auto zmizelo. Njn za 65.7% žádné body nedostanu. Limit asi 70-75% že?

Ano bavoráku nejsem schopen psát krátké zprávy ?asto
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 6.3.2013 at 23:04.
JackCY is offline   Reply With Quote