View Single Post
Old 4.3.2013   #52
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Byl to Sennovský syndrom - ?ekl jsem si, že bych mohl trochu zvolnit abych to nerozflákal... Takže jsem si p?ibrzdil trochu d?ív, chytil gumy vlevo, ty m? odpinkly do gum vpravo a už jsem se to?il.
Te? jsem ale koukal na replay a b?hví jak by to dopadlo, kdybych to projel normáln?. Protože p?esn? v ideální stop? na výjezdu z šikany bylo auto na boud?, které bych asi tak na 99,99% nabral, pon?vadž tu nefungují žluté vlajky. Takže to nakonec dopadlo pro m? asi ješt? dob?e...

Díky.

Ty také nemám rád. Také m? to trápí jak ?lov?k jezdí sám tak za?ne myslet na kraviny a hlavn? na to jak jezdí, kde že to má vlastn? brzdit a pak než se nad?je tak se vybourá. Koncentrace je opravdu o?íšek v endurance závodech a zvlášt? tam se jezdí ?asto samo bez p?ímého boje, díky r?zným pitstop?m a rozestupu. Tady je to poznat v 1h závodu kdy na ?ele se to roztrhá a není s kým soupe?it po n?jaký ?as. Už jsem pak m?l bavoráka za sebou ale to mi nepomáhá moc, já spíše rád n?koho p?ed sebou koho zvládám dojet pokud jedu dob?e. Na tvoje tempo nemám, to bych to musel pojmout úpln? jinak a po?ídit volant.

Nejd?íve jsem myslel že jsi se vyboural s tím autem na st?eše, p?i prvním pr?jezdu jsem vid?l jen tebe a myslel jsem že to auto je také n?kde v kraji! To jsem musel kolem toho auta na st?eše prolet?t. Až v dalším kole jsem si ho všiml a stálo tak akorát v prost?edku trat? na výjezdu.

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Ano, je fakt, že jsem žádal p?ed kvalifikací o setup na závod. Ale potom mi bylo ?e?eno, že sem Ghost n?jaký setup poslal, tak jsem ho stáhl a jel jsem na n?m (?ímž d?kuji Ghostovi :P)

Co se tý?e tréninku, je pravda, že jsem na závod p?edem netrénoval. V tréninku p?ed kvalifikací jsem si párkrát projel tra?, abych zjistil brzdné body, a to mi sta?ilo. Fern Bay Green si pamatuju a LX4 zas až tak náro?né na ovládání není, aspo? pro m?, v?tšinou mi s autem tohoto typu sta?í n?kolik kol k osvojení jízdního stylu (i když ?asy nejsou zrovna nejlepší).

Nicmén? m? moje po?ínání v kvalifikaci celkem mile p?ekvapilo (tuším, že top 10). A ani v závod? jsem si nevedl nijak špatn?. Bohužel m? potkalo pár kontakt? a jedny hodiny a ztráta n?kolika sekund, ale tolik m? to nemrzí, jako kdybych býval trénoval a hodiny tréninku by p?išly vnive?. Zní to jako výmluva, ale ?ekal jsem, že první závod bude samá strkanice a jízda plech na plech, což se potvrdilo.


To už jsem si zvykl, n?komu to sta?í, n?komu ne, to je na každém zvážit.
Pro m? je to težší se setupem nebo? si ho musím ud?lat ovladatelný na myši a né na každém bych byl konkurence schopný bez úprav a malé p?ípravy.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 4.3.2013 at 21:00.
JackCY is offline   Reply With Quote