View Single Post
Old 4.3.2013   #46
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
(...)

Navíc Ghost sem i setup dal a to hodn? dop?edu snad 14 dní? Také jsem ho zkoušel ale nevyhohovoval mi na myši. A setup to byl dostate?n? rychlý. Tak je to potom opravdu záhadou shán?t setupy v den závodu nebo v pr?b?hu závodu! Musím ?íci že to jsem vid?l prvn?, p?ed závodem ?asto shání Flame setup, já chápu že každý má také jiné starosti a chce si t?eba jen zajezdit a tak p?ijde a na n??em si zajezdí. I když takový p?ístup mi nemáme ale hold tak to tady v CZ/SK chodí.
Ano, je fakt, že jsem žádal p?ed kvalifikací o setup na závod. Ale potom mi bylo ?e?eno, že sem Ghost n?jaký setup poslal, tak jsem ho stáhl a jel jsem na n?m (?ímž d?kuji Ghostovi :P)

Co se tý?e tréninku, je pravda, že jsem na závod p?edem netrénoval. V tréninku p?ed kvalifikací jsem si párkrát projel tra?, abych zjistil brzdné body, a to mi sta?ilo. Fern Bay Green si pamatuju a LX4 zas až tak náro?né na ovládání není, aspo? pro m?, v?tšinou mi s autem tohoto typu sta?í n?kolik kol k osvojení jízdního stylu (i když ?asy nejsou zrovna nejlepší).

Nicmén? m? moje po?ínání v kvalifikaci celkem mile p?ekvapilo (tuším, že top 10). A ani v závod? jsem si nevedl nijak špatn?. Bohužel m? potkalo pár kontakt? a jedny hodiny a ztráta n?kolika sekund, ale tolik m? to nemrzí, jako kdybych býval trénoval a hodiny tréninku by p?išly vnive?. Zní to jako výmluva, ale ?ekal jsem, že první závod bude samá strkanice a jízda plech na plech, což se potvrdilo.
__________________
Flame

Last edited by Flame; 4.3.2013 at 15:29.
Flame is offline   Reply With Quote