View Single Post
Old 16.1.2013   #556
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
40 - 50 lidí se podle m? dnes už nep?ihlásí (nebo nedorazí - BTCC za?alo na 30 lidech, ale pravideln? chodilo do 25). Navíc by to znamenalo mít 2 servery, rozhazovat lidi podle hotlap? nebo n??eho, složit?jší bodovací systém, víc admin?.. Jestli se najde dost organizátor? (já to slibovat nechci, sotva stíhám p?ijít v?as na server), tak pro? ne, ale asi bych to p?íliš nekomplikoval a spíš jezdil. LX4 je zvolený (moc demokracie škodí ), n?kdo naho?te pár zajímavých open tratí (první širší, a? se tam vejde zvýšený po?et aut, než to opadne), a? je zm?na (zde nemám moc p?ehled, které open stojí za to) a 20.1. se jede první závod
Nechci do toho montovat "konkurenci", ale jestli v dubnu vyjde AC a úpln? to nedovrtají a zárove? v LFS nebude nic nového, tak se obávám (minimáln? do?asného) velkého odlivu lidí. Tzn. já bych omezil "papírování" a n?co jel, dokud je s kým.
BTCC sice za?alo s velký množstvím lidí až se to psalo do náhradník?.
Ale poté náhradníci defakto nebyli, nebylo by špatné aby se náhradníci hlásili p?ímo do týmu již p?ed šampionátem. Nap?íklad mít 4 auta ale mít t?eba až 6 lidí v týmu s tím že mohou použít pouze 4 auta.

Já te? moc jezdit nebudu n?jakou dobu.

Co je AC?

Díky za výsledky. S tou ú?astí v závodech bych to nevid?l slavn?, podle BTCC to vypadá tak na 6 BTCC tým? které bodovali. A na n?jakých 10 lidí kte?í dojížd?li závody a bodovali v BTCC. Ten rozdíl ve výkonech je tu znát, je dob?e že to bylo otev?ené všem jezdc?m aby se mohli u?it a soupe?it.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote