View Single Post
Old 7.1.2013   #515
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Q: Brzy po zacatku se mi povedlo slusny kolo - takovej ten bezpecnej zakladni cas, co by mozna i s vetsi ucasti stacil na top 5. Jeste jsem to pak vylepsil a dlouho byl na pole pos. Jelikoz jsem doufal, ze to tak zustane, odstavil jsem auto a cekal na konec Q. No samozrejme me jeste Jacky ke konci trumfnul

R: Prvnich nekolik kol jsem se Jackyho drzel, ale pak prisly prvni chybky, takze mi zacal ujizdet. Nebyl jsem konzistentni a on ujizdel vic a vic. Ani zezadu ale nikdo netlacit, takze jsem se nudil a cely se to stupnovalo. Sem tam jsem zajel dobry kolo a dokonce jsem si prekonal PB a zaroven zajel nejrychlejsi kolo, ale to melo byt jeste o nejaky 0,2 s lepsi. No s vykonem moc spokojen nejsem - aspon jsem teda neudelal zadnou velkou chybu, ale s vysledkem spokojen jsem.

Cup byl fajn. I takle s volnejsi organizaci. Jestli bude nejaky pokracovani, rad pojedu.
Já tam v kvalifikaci strašn? kravil LOL.
Vyjel jsem s rádoby hotlapem, ten jsem spálil, tak jsem si šel p?eladit pneumatiky a odklony jenže mechanikum nedošlo že p?i zm?n? tlak? pneumatik a odklon? mají také vym?nit pneumatiky. Tak jsem v dalším kole šel do pit? znova

Závod, no koukal jsem kdo se to lepí! Pak už to byla nuda a nakonec jsem v tom p?edjížd?ní i ztratil p?ehled kde jsi na map? za mnou. To nejrychlejší kolo jsem se pokusil získat zp?t ale už to nevyšlo, to bylo pro m? hodn? na hran?. Bych musel zajet PB. Šikanu jsem neriskoval moc, jezdit s žádným autem p?ed sebou není žádné ž?žo. Hodinu jet tak rychle aby to bylo bezpe?né a zárove? dost rychlé. Snadno se ztrácí koncentrace.

Pak jsem se tam plácal s race setupem a nakonec mi to lepší kolo vyšlo. Nádrž jsem ale schváln? tankoval na asi 26% potom s race setupem.

V závod? mi to jednou také vyšlo ale zkazil jsem poslední sektor. Až po závod? se mi poda?ilo zajet 1:18.39. Gumy vydrželi asi 60+ kol, pak už se to za?alo p?eh?ívat a úmyslným driftováním jsem to propálil v asi 65. kole.
Vydrží to dost. Tak hodinu 20 minut, možná víc, ale to je risk.

---

Díky Mufe a 00Ja.

S XRT je restriktor poznat na rovinkách, že to nejede když se pokouším dojet RB4. RB4 ze zatá?ky vyst?elí rychle a pak není šance se s tím malým jestli v?bec n?jakým rozdílem k ní na rovince doplazit. Alespo? pro m? s pomalejšími výjezdy.

Na RB4 funguje takový "fígl", a to vyladit jí tak aby zadní kola zatá?ela a odleh?ila tak p?edním. S p?edohrabem se tak dá jezdit také ale je to t?žší uko?írovat. Je nutné využívat co nejvíce všech 4 pneumatik u jakéhokoliv auta. A samoz?ejm? šet?it plynem s p?edohraby a 4x4, ano grip to má a pojede to, ale spálí se to. Kdyžto s XRT to za?ne p?etá?et a ?idi? je nucen ubrat nebo driftovat, jenže s p?edohrabem/4x4 to všichni zašlápnem na podlahu a vykroutíme to volantem a spálíme pneumatiky
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote