View Single Post
Old 7.1.2013   #514
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: Cas celkem dobrej. Spokojenost.
R: Start dobrej. Prokousel jsem se diky Flameho chybe az na 4te misto ze 7meho. Po Ostravakovo chybe jsem sel dokonce na pomyslne stupne, ale ocekaval jsem, ze ot dlouho nevydrzi a taky ze nevydrzelo. Flame byl lepsi a netvalo mu to dlouho. Pak se ale znicehonic hodil do specu a vubec nechapu proc. Tim skoncila jakakoliv moznost se s nekym jeste poprat a jen jsem krouzil az do konce sam. Casy dobre, sem tam nejaka chyba ze ztraty koncentrace. Posledni kolo jsem chtel napalit a zajet poradny cas. Prvni mezicas super. Druhej taky super. Povedla se mi skvele i pasaz pred mostem, ale sotva jsme vyjel na cilovku, tak mi doslo palivo . Mohlo to byt pekne kolo, ale bohuzel. Treti misto dobre, ale urcite hoooodne ovlivnene vypadkama a hlavne neucasti lepsich (Klouczech, Bavorak, Rodo...)

Cup nakonec i pres nejake nedostatky dospel do konce. Timto BTCC 1996 cup tedy skoncil. Ja si skvele zazavodil a mile me prekvapila ohleduplnost pri zavodech. T1 snad pokazde naprosto v pohode!
K vyvazeni vozu. Myslim ze 2% XRT oproti 0 RB4 bylo naprosto v poradku na zvolenych tratich. S RB4 ani Klouczech nebyl schopnej vyhravat vsechno. FXO by si zaslouzilo tech 5%. Nemyslim si, ze 1% pro XRT je vyrovnane. At uz davate za priklad zahranicni ligy, me to prislo, ze to XRT proste jede jako svina. Navic i kdyz jsem se snazil setrit gumy, tak stejne na RB4 jsem je dost hral. Na jedno kolo bylo mozna RB4 rychlejsi, ale na cely zavod ne.

Nakonec jeste jednou diky Jardovi za statistiky a hlavne Flamovi za ?upr vysledky, o ktere se nam staral.

PS: Na prodlouzeni se tak nejak pracuje, ale bude dost odlehcene. Dame vedet
mufisto is offline   Reply With Quote