View Single Post
Old 3.12.2012   #372
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: 5. misto a spokojenost. Za PB jsem zaostal jen asi o desetinku, ale teoreticky s tim slo zajet uplne jinaci cas.

R1: Nevyzkousel jsem si dostatecne novej set a skoro se to nevyplatilo.
Start OK a na dlouhy rovince prvniho kola jsem draftoval Redline Kinga. Jenze pak jsem mu nedokazal poodjet a musel jsem se chvilema branit. Predni pneu se prehrivaly a auto bylo cim dal nedotacivejsi. Kinga a pak i Roda jsem tak za sebou nejakej cas brzdil. O misto jsem teda nastesti neprisel. Jaks taks jsem se s tim naucil jet.
Pak jsme dojeli Kloucka. Predjel jsem ho zase snadno draftem, ale okamzite jsem se musel zacit branit a zacalo peklo. Behem nekolika malo zatacek byly predni pneu na 79-80 stupnich a ja uz uz zacinal bojovat o to, abych vubec moc zatacet a udrzel se na trati. Zase jsem je zacal dost brzdit a nikdo me zpatky nepredjel asi jen proto, ze se mleli mezi sebou.
Nakonec se mi nejak povedlo zahrat i zadni, aby se srovnalo vyvazeni auta a dokazal jsem poodjet. Dojezd na peknym 3. miste.

R2: Delsi jizda ve vlacku dost na tesno. Par mist jsem si vyjel diky draftovani. Pak se stuklo par aut v sikane a ja musel dost zpomalit. To nezvladlo nekolik aut za nama a situaci to jeste trochu vic zkomplikovalo. Ztratil jsem par mist, nejakej cas, ale bez poskozeni jsem moch jet dal.
Potom jsem mel incident s Rodem. Pri jizde tesne vedle sebe udelal malej lag z malyho tukace zase rozstrel ve stylu "neco mezi nama bouchlo". A znovu: ztrata par mist, nejakej cas, ale bez vlivu na chovani auta jsem moch jet dal.
Ke konci jsem jeste stihnul dojet skupinku aut a urvat asi 2 mista, abych dojel patej.
Asi to mohlo bejt lepsi, ale na druhou stranu dobrej vysledek na neoblibenym BL.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote