View Single Post
Old 25.11.2012   #301
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Kid

To je slušnej výsledek na to že to je set z jiné trat?.

Q: vzal jsem setup co jsem dostal defakto p?ed Q, jen si pošteloval mali?ko brzdy a smí?il se s tím že budu jezdit, inlap, hotlap, outlap a tak dále. Nejd?íve se mi poda?ilo zajet 34.11 což jsem tak n?jak ?ekal a byl spokojen. Brzy jsem se ale propadl až na 4. místo. Tak jsem p?estal jezdit 2x hotlap kolo, v jednom mi to nevyšlo tak jsem ho hned vzal na vým?nu než to dojížd?t. A stihl jsem ješt? asi 2x zajet hotlap a jeden hold vyšel dob?e, PB ^_^

R1: Klouczecha se sice držet dalo, ale bylo to p?kn? na prd jet tak blízko. Tak jsem si ud?lal v?tší odstup abych vid?l a mohl jet protože on za to bral na za?átku taky tak m? jinak nebrzdil. Na p?edjetí to nebylo. Bavorák mi sice dýchal na kufr a trošku m? znervóz?oval ale co se dalo d?lat. Nakonec jsem zrychlil i pod náporem zezadu a tank jsem p?edjel. Bohužel asi došlo k lagu a kontaktu. U m? ke kontaktu nedošlo ale. Musím kouknout na replay. Jen jsem vid?l jak RB4 vyjíždí ven jako když to nevyto?il.
Zbytek týmu se také prodral tak to bylo nakonec trio na pódiu

R2: 10. místo na startu, na 16kol. No hnus, co k tomu více dodat. Být to více kol tak je to OK, ale prodírat se skrz 10 míst za 25min je hodn?. Zá?átek jsem se trošku probitkoval, pak jsem se držel bavoráka a ?ekal kdy se tam procpe. Nakonec jsme oba zkon?ili za Klouczechem. Bavorák jel ale moc blízko a tak nemohl p?edjet i když m?l šancí hodn?. Já jsem stále dojížd?l a ob?as se na n? cpal, protože jeli opravdu pomaleji a pomaleji a nebyl zase takový problém je dojet po neúsp?šném útoku. V posledním útoku jsme si ale s bavorákem dali kontakt a m? se poškodil pravý zadní odklon až na +1.7. Úpln? opa?ný než má být. Úto?it jsem už nemohl a snažil se ty 2 a p?l kola dokroužit v záv?su. Jelo se na ?ele tak pomalu že ta mezera co tam nejd?íve byla, nakonec zmizela a dav za námi nás dojel. Opravdu mi p?išlo že v tom davu se jelo rychleji než v tom koncovém souboji. Hold držet si menší odstup se vyplatí když se chce p?edjížd?t.

Koukám Klouczech realisticky volant vpravo ve voze
Jestli tedy ješt? kouká z pohledu za kabiny, ah nekouká, custom view.

Replay, žádný kontakt, je tam asi 1m místa mezi vozy (R1, 8. kolo, levá dlouhá mezi mosty, první 2 vozy) a najednou to Klouczecha posune. Škoda no :| Místa jsem nechával dost, nic co bych mohl ud?lat.

Bavorák si také pošteloval odklon o svodidla, ale v R1
P?kn? jsi se držel, p?kn?
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 26.11.2012 at 00:30.
JackCY is offline   Reply With Quote