Thread: Kyoto 500
View Single Post
Old 2.7.2012   #127
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Díky za gratulace

Letos jsem se na p?tistovku dost t?šil a i když bylo o dost více žlutých vlajek než kdy d?ív, jsem rád, že jsem dojel v celku a to, že jsem skon?il na bedn?, je pro m? sv?lý bonus.

Jako první pozitivum bylo už jen to, že se Jarda nakonec do závodu dostal, zásluhou nep?ítomnosti Rolandse Kamparse.

V závod? m? zvláš? p?ekvapila první 4 kola, která se odjela pod zelenou vlajkou. Myslel, jsem, že to zas až tak špatné nebude, ale mýil jsem se, následovala jedna žlutá vlajka za druhou a také první odstoupivší. Tím opravdu prvním byl Steven Martin, kterého mi bylo celkem líto, jelikož skon?il p?ed?asn? i v letošní Kyoto 250. Poté odstoupilo dalších n?kolik jezdc?, tentokrát zásluhou špatného p?ipojení k internetu.

Pohyboval jsem se kolem top 10, jednou dokonce i na 2. míst?, ale po pár kolech jsem byl zp?t ve druhé desítce. Jarda mezitím už ztrácel 1 kolo, tak jsme se spole?nými silami snažili, aby dostal kolo zp?t.

Druhá polovina závodu už byla relativn? klidn?jší, bylo mén? žlutých vlajek, a tak jsem se snažil dostat co nejvíce dop?edu. P?i posledním restartu jsem se udržel v balí?ku 3 aut kolem 6. místa. V posledním kole se vp?edu za?alo taktizovat, z ?ehož naše skupinka t?žila a dostali jsme se na dost?el vedoucím jezdc?m. V T3 jsem zvolil vn?jší stopu a následn? se chytl za Chrise Forda. Našt?stí pro m? Nathan Lamonthe zap?í?inil kolizi na cílové rovince a já se jen prosmýkl kolem a dokon?il 4hodinový závod na 3. míst?.

Závod dojela p?esn? polovina pole, což také o n??em sv?d?í. Je škoda, že se n?kte?í na trati neumí chovat tak, jak se na dlouhý závod sluší a pat?i.

Každopádn? díky Jardovi za pomoc a psychickou podporu a snad se uvidíme p?íští rok
__________________
Flame

Last edited by Flame; 2.7.2012 at 00:34.
Flame is offline   Reply With Quote