Thread: Race 5 tiskovka
View Single Post
Old 20.2.2012   #10
xxmartin
Newbie

 
Join Date: 5.6.2010
Posts: 38
Default

V kvald? kolo pomalejší o 0,2 s od mého maxima v tréningu. Do sprintu start z 15 místa, taková klasika u m?:-)

Ve sprintu to se d?ly v?ci v prvním kole. Po startu hned v první zatá?ce zamnou Reich nedobrzdil, štouchnul m?, já pak dalšího jezdce a první hromadná nehoda byla na sv?t?. Pak v té zadní rovince kousek p?ede mnou další hromadná nehoda, která m? minula našt?stí. Na konci té rovinky jsem jaksi "zapomn?l" brzdit a vyhnout kolizi se mi už nepoda?ilo, omlouvám se Lalinskému a Baran?íkovi, kte?í na to doplatili. No a najednou neuv??itelná pozice pro m?:-) P?i nájezdu do 2 kola jsem byl na 4 pozici po startu z 15 místa. Cht?l jsem ale napravit svou chybu a po?kal na rovince aby m? Lalinský a Baran?ík zase p?edjeli, nakonec m? ale p?edjeli ješt? další dva jezdci navíc:-). V druhém kole zase kolize nyní ale s Novotným, tady nejsem n?jak p?esv?d?en o mé vin?, nevím no. Zajímal by m? jeho názor na to? Pak už to byla klidn?jší jízda, n?kte?í jezdci p?ede mnou vypadli a tak jsem dojel na krásném 5 míst?. Kdoví, možná ale p?ijde n?jaká penalizace:-)

Long se odvíjel velice klidn?, po startu jsem získal jednu pozici a pár kol jel na t?etím míst?, to jsem z toho fakt nemohl, kdeže se to pohybuju:-) pak jsem pár pozic ztratil, jelikož na top jezdce jsem nestíhal, p?esto n?jak kolem 19 kola jsem jel na stále pro m? super 7 míst?. P?ede mnou nikdo a zamnou taky nikdo celkem, pohoda:-) Pak se ale možná projevila nervozita z dalšího dobrého umíst?ní, nebo únava a ud?lal jsem ve dvou kolech chyby v té poslední zatá?ce. Nakonec tedy dojezd na 10 míst?. I to ale bylo vylepšení mé nejlepší 12 pozice z Fern Bay:-)

Z tohodle závodu jsem nic moc ne?ekal, moc jsem se na té trati necítil a t?šil jsem se spíše už na FE, nakonec ale neuv??itelné p?ekvapení. I když k té 5 pozici jsem p?išel jako slepý k houslím a startovat do longu ze 4 pozice to se pak taky jede lépe. Také n?jaké penalizaci bych se moc divit nemohl.
xxmartin is offline   Reply With Quote