View Single Post
Old 22.1.2012   #3
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

q: cas byl nebyl spatnej. Vedel jsem ze umim lepsi, ale o moc to nebylo, takze spokojenost 10. misto.
S: Na startu zaspali Gepas s Mastrem, tak jsem v podstate hned dve mista ziskal. Podarilo se mi jeste predjet Tichyho M. a Kriz mi jedno misto daroval. Snazil jsem se udrzet Lubika, ale neslo to, tak jsem radsi zvolnil a dovezl auto na peknem sestem miste.
L: Start ze treti pozice byl nadejnej. Hned ve vracaku se to tam trosku neveslo a trosku jsem byl pristrcen. Koukal jsem se na replay a slo to nekde ze zadu. Doplatili jsme na to ja a Lubik. Vyuzili toho Klouczech, Rodo a Kriz. Klouczech mi pak lagnul u obchodaku. Ja se lekl ze stoji, tak jsem zastavil abych ho blbe nenebral a najednou byl o 20m prede mnou a ja tam stal. To me stalo kontakt s autama prede mnou. Navic me dojel Francek, tak jsem se musel branit a zase jsem ztracel. Kdyz se mi povedlo odpoutat, tak jsem se snazil sjet Krize, ale nez jsem se k nemu dostal, tak jsem se zase musel branit. A to poradne. Jsem se hodne zapotil, ale bavilo me to. Logical asi musel byt dost nervozni, ale snazil jsem se jet hodne definzivni stopu abych mu nedal sanci. Sanci nakonec dostal ale byl dlouhej, tak jsem toho zase vyuzil a do cile nakonec uhajil. Ale teda ufff, byla to makacka
Mesto me vzdycky bavilo, vzdycky si ho uzivam a i se mi tu dari. S Logicalem, Lalou, Franckem, Tichym a Lubikem to byly pekny souboje a doufam ze vsechno cisty, i kdyz tam obcas kontakt byl.
mufisto is offline   Reply With Quote