View Single Post
Old 22.8.2011   #773
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Tento závod byl zatím mým nejlepším úsp?chem v organizované sérii.

Q: Zajel jsem sv?j PB a dostal se kone?n? pod 2:06, p?esto to sta?ilo jen na 15 místo.
S: Hned v prvním kole se mi nepoda?ilo v zatá?ce dobrzdit, ?uknul jsem n?koho p?ed sebou, dostal lehký smyk, vycestoval do ka?írku a rázem jsem byl na chvostu. Našt?stí jsem to odnesl jen sám. Pak následovala "stíhací" jízda a nakonec 13. místo
L: Op?t v prvním kole kontakt (tentokrát nezavin?n?) a zase t?žký propad. V prvních kolech v?bec nebyla nouze na krizovky. Trochu m? p?isk?íp rozto?ený Substance, když jsem se kolem n?j snažil protáhnout kolem svodidel. Pak jsem z povzdálí sledoval souboj Ag Petra s R.Sisolakem. Na konci 7 se n?jak poš?ouchali, R.Sisolak šel v poslední vrace?ce do ka?írku a když jsem se ho snažil podjet, tak jsem do n?j bohužel ješt? trochu ?uknul. Pak už to bylo jen osamocené kroužení Ag Petr mi ujel a ke konci se na m? za?al dotahovat Substance. Našt?stí to už nestihl a já dojel na parádním 8 míst?

Toto byl m?j poslední závod v Letním Sranda Cupu, takže bych cht?l pod?kovat Ghostovi za jeho zorganizování a všem za p?kný pr?b?h a skv?lou zábavu.

A poznámka na konec, otá?ení gridu je pro nás pomalejší hrozná v?c, již nikdy více
HonzaNB is offline   Reply With Quote