View Single Post
Old 25.7.2011   #459
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Tady z toho je vid?t, že jsi o pravidla neprojel ani jedním okem...

2.1.1 Žádné neopatrné ježd?ní. Vždy respektujte ostatní závodníky. Bu?te opatrní. M?jte trp?livost. Chápejte omezení programu a jezd?te podle toho. Online ježd?ní v závodním simulátoru NENÍ úpln? stejné jako závod?ní v reálu ve všech ohledech, a v n?kterých p?ípadech online závod?ní vyžaduje ješt? více opatrnosti.
já na n? kouknul dokonce ob?ma o?ima a tímto bodem jsem se ?ídil zcela do puntíku. Byl jsem velmi opatrný p?i p?edjížd?ní protože to jinak ani nešlo - nedojel bych jako minule A protože jsem dojel v po?ádku a ješt? s rezervou, opatrný jsem ur?it? byl. Kdyby ne, byl bych s odva?enými pneu a s autem na kusy n?kde vedle trati. Jel jsem navíc radši pomaleji s ?asy kolem 1:34 což o mé opatrnosti i znalosti výše uvedeného pravidla myslím dostate?n? sv?d?í ....


Quote:
V LFS je v online kolikrát mnohem nebezpe?n?jší jezdit plech na plech, protože zde hrají roli lagy ap. Myslím, že je na tohle taky upozorn?no v pravidlech.

Závodu jsem se nezú?astnil, ale tohle platí obecn?.
Souhlasím, také píši: Kontakt a narážení jsou dv? r?zné v?ci - první d?lám (?i spíše když tomu nejde zabránit tak minimalizuji silu kontaktu), když je to bezpe?né v rámci fairplay, druhé ne, protože to bezpe?né není a není to hlavn? fair play.

V p?ípad? lagování, což ale v tomto závod? problém nebyl, to je samoz?ejm? jakýkoliv kontakt nebezpe?ný a tudíž spadá do kategorie narážení.
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 25.7.2011 at 19:28.
Hanz DD is offline   Reply With Quote