View Single Post
Old 25.7.2011   #452
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Ad DANO:, Já vím, že mám do dokonalosti sakra daleko ... a do ghost caru ješt? dál , koneckonc? LFS jezdím chvíli, ale jinak toho mám závod?ní najeto skute?n? hafo … rozhodn? nesouhlasím s tím, že rozdávám d?lovky – promi?te, ale je rozdíl mezi tím když se na n?koho nalepím plechy nebo do n?j str?ím. Já do nikoho nestrkám schváln? – to rozhodn? ni?emu neprosp?je, ale když je tam místo i když je to plech na plech, nevidím na trochu kontaktu nic špatného. Koneckonc? tahle auta se plechovky nejmenují jen tak pro nic za nic a i v reálu se tak normáln? jezdí. V pravidlech je definováno narážení a vystrkování, ale otírání se plech na plech ne. Kontakt a narážení jsou dv? r?zné v?ci - první d?lám, když je to bezpe?né v rámci fairplay, druhé ne, protože to bezpe?né není a není to hlavn? fair play.

ad ostatní: Kdybych rozdával d?lovky, vypadalo by mé auto i pneumatiky zcela jinak, ale o tom p?eci není tohle okruhové závod?ní … jízda plech na plech je ale sou?ástí a tím nejlepším na okruhového závod?ní, samoz?ejm? to neplatí u formulí, kde se jezdí maximáln? kolo na kolo, protože plechy nemají

Co se týká mého tancování po trati v defenziv? … v?tšinou d?lám to, že najedu na vnit?ek, ale p?ed zatá?kou se vrátím do stopy tak abych tu zatá?ku projel. Jestli je to kli?kování, tak pardon … jinak to neumím.

?ukance ze zadu jsou pro m? hodn? nep?íjemné a zkušení jezdci, dob?e v?dí, co to ud?lá … je to jako u motokár, správný kontakt ve správný okamžik znamená delší brzdnou dráhu a tedy vyjetí ze stopy a tak se to používá i v LFS. Zažil jsem o to pokus v LFS ze strany n?kterého ze zkušených jezdc? n?kolikrát. Pro m? je to hodn? nep?íjemné, zvláš? když jsem jel s ohledem na pneumatiky …

A nohu z plynu jsem sundával více, než bylo zdrávo a nutné, nakonec kdybych je bezhlav? jak nazna?ujete, tak bych nedojel jako v p?edchozím závod? . Po?ád se u?ím, ale ?íkám narovinu, že jezdím maximáln? férov?, protože jinak m? to nebaví a to jde i kontaktn? plech na plech. Nikdy do nikoho ale úmysln? nenarážím, nikoho úmysln? neotá?ím a nechávám v zatá?ce vždy prostor, když mám n?koho vedle sebe a vidím ho. Totéž o?ekávám na oplátku. Musím ale ?íci, že m? p?ístup n?kterých vyložen? zaráží … když se podívám, jak ob?as vypadají reálná auta po reálných závodech t?eba z BTCC nebo Japonského mistrovství ces?áku, jak ostré kontakty tam jsou a souboje plech na plech s odletujícími kusy jsou zcela normální, tak mi protesty n?kterých jezdc? v našem LFS, typu: „jé von se do m? op?el, jé von m? to poškrábal, je von to dobrzdil tak tak …“ p?ijdou dost úsm?vné .

Každopádn? vaše výtky beru, budu se rozhodn? snažit n?které v?ci zlepšit díky.
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote