View Single Post
Old 3.7.2011   #174
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Q: ze za?átku trápení, po boxové zastávce se m? ale povedlo zajet krásné kolo

S: Na za?átku se mi povedlo urvat pár pozic, pak n?kte?í popadali a nakonec jsem si krásn? i když místy tvrd? zabojoval v druhé p?lce první desítky

L: Za?átek absolutn? nevyšel bylo tam hodn? nehod a aut na štorc, což me stálo spoustu ?asu a míst... Musel jsem pak dojížd?t a totáln? jsem uva?il gumy. Bylo to jak na led? a musel jsem se hodn? uhán?t aby m? v každé zatá?ce n?kdo nep?edjel. Omluva všem koho jsem popost??il, nebo komu jsem zaklepal na dve?e Obvzlášt? Jardovi kterému jsem dal ránu zezadu v T2. M?l jsem v plánu t? podjet ale za?al jsi tam brzdit strašn? brzo s ?ímž jsem nepo?ítal. V druhé polovin? závodu m? p?edjelo pár ufon? a dalších a ke konci jsem chyboval což m? stálo další dv? pozice. Jinak spokojenost bylo to vcelku drama a zábava

D?kuji Ghostovi za set, protože bez n?ho bych se potácel n?kde na konci startovního pole s rukama smotanýma do váno?ky
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote