View Single Post
Old 19.6.2011   #160
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

D?kuju organizátor?m za umožn?ní startu.
T?i hodiny na trati s XRR bylo opravdu náro?né, ale hodn? jsem si to užívala. Bez restriktoru bych si to asi netroufla. Nejde ani tak o sezení, mám docela pohodlnou seda?ku, spíš jde o to soust?edit se celou dobu na tra?, místama už jsem m?la šedý zákal , m?li jste nechat spíše jasné po?así.
Kvalifikaci nekomentuju.
Na závod m? poslal setup M.Kapal (jedinný soupe? s XRR), m?l tam pneumatiky R2 a moc jsem tomu nev??ila, vzala jsem tedy rad?ji sv?j odzkoušený s R3 a to byla asi chyba. Benzín jsem moc ne?ešila a to byla taky chyba. Vyrazila jsem se 100% a ono to n?jak dopadne, nedopadlo. Po hodin? jízdy jsem jela do box? vym?nit pneumatiky, bez oprav a bez tankování. Po další, necelé hodin? další pitstop, už došel benzín, op?t vým?na pneumatik a odhadem dotankování, samoz?ejm? špatn? (na konci m? chyb?l). Bez oprav, ikdyž auto bylo trošku pomuchlané, ale F10 ukazovalo v po?ádku. Dv? kola p?ed cílem m? samoz?ejm? došel ten benzín, tak jsem tam musela pot?etí

První p?lku závodu jsem p?eci jen m?la svého soupe?e. Soupe?ili jsme se Z.Cagašem, kdo víckrát bude v tráv? , ale já byla jen jednou, he? . Potom, nevím pro?, odstavil auto na p?l závodu k mechanik?m a dojel až jen ten konec.
Modrých vlajek bylo požehnan? a snažila jsem se vždy poušt?t bezpe?n?. Až na ten konec, tam jsem ?ešila to dotankování a dojížd?l m? o kolo nap?ed P.Vovesný, toho jsem ješt? pustila v po?ádku na konci oválu, ale hned za ním se ?ítil vedoucí závodník T.Ostgaard o dv? kola nap?ed (moje 69 kolo). Toho jsem m?la v úmyslu pustit na cílové rovince, ale blížil se tak rychle, že jsem zazmatkovala v té prudké levé zatá?ce p?ed vjezdem na cílovku a za?adila omylem až na jedni?ku. To m? samoz?ejm? strhlo na krajnici, ale našt?stí tak šikovn?, že se Ostgaard v pohod? p?ehnal a já jsem pokra?ovala. Možná se jen divil, pro? ta ká?a p?ed ním uhýbá až do trávy . Další kolo jsem musela ješt? pro ten benzín.

Se svým výkonem jsem byla spokojena a ješt? jednou d?kuju.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote