Thread: 2.race tiskovka
View Single Post
Old 24.4.2011   #2
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Z poh?adu tímu Recoil spokojnos?.

Ja ako P. Machala som išiel svoj najdlhší stint v živote, skoro 4 hodiny od 21. do 100. kola :-), za ten ?as pekne stabilné ?asy a žiadna chyba, žiaden defekt, paráda. Na za?iatku sme si dlho dlho robili spolo?nos? s tímom 009 (Asphalt Guys Cz - AGC), to bolo super. :-) A potom už viac menej sám a sám až do jedenástej. Naš?astie net vydržal celý ?as.

Najkrajší moment pre m?a bolo 65. kolo a súboj s 006 L. Provazník (Motto? ZABII?) a 009 P. Štengl (asi Petr CZ), a potom v 72. kole auto idúce v protismere. Ke? na to teraz pozerám (002 P. Vovesný - Masterful? Kremilekcz? Bohemian?), tak naozaj netuším ?o sa stalo, asi by som ani ja v tej chvíli nevedel kde je sever, a Ghost asi tiež nechápal.

Edit: Jo a dodržiavajte formát mena, lebo dám protest! ;-) A myslel som že na livestreame bude tak 7 ?udí, že je to asi strašná nuda, ale posledná hodina bola výborná, aj bolo na ?o pozera?, aj vtipné komentáre v chate, asi najviac som sa zasmial na tom bane ktorý sa nepodaril, to by bol slušný fór. ;-D
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 24.4.2011 at 00:58.
Substance242 is offline   Reply With Quote