Thread: licence
View Single Post
Old 10.4.2011   #28
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by vladagt View Post
hezky, nové p?ísp?vky a já už se lekl, že si tu píšu sám se sebou
moc si vážím všeho napsaného co tu nov? vidím, ale to jak píše administrátor, že je to pouze " distributor " tak to m? jako koncového objednavatele v?bec nezajímá p?eci, já spoléhám na to, že pokud je to tu doporu?ováno, respektive je to doporu?ováno všude že pro ?R je distributor Actual a ten nefunguje podle mého a reakcí dalších tak pak je tu n?co špatn?. absolutn? mi ned?lá problém ?ekat t?eba 3 týdny pokud mi n?kdo od nich odepíše, že se ?eká na licence ale to se nestalo, telefony mrtvé nebo nezvedaj ani pevná linka ani mobil, e-maily nereagují, Tairo nereaguje, czechLFS.net nereaguje, ICQ kontakt nereaguje - co si má ?lov?k o tom pomyslet ?
Jestli mohu za sebe tak ur?it? prodejce Actual bych z F.A.Q. stáhnul a nechal bych to pres lfs.net official a? si každý poradí jak chce. A nebo to tam n?kdo p?ipište, že je to p?es Actual zdlouhavé a? si lidi rad?ji objednávají jinak. Myslím, že už jsem tu toho napsal až až a že to asi sta?í. Jen chci timhle upozornit pro nov? nakupující a? nedopadnou jako já.

To FLAME: s tim crackem to byla tak trochu recese
To Petr.tuner.cz : moc díky za radu jestli ješt? bude síla a peníze se mi vrátí, tak bych tu možnost ur?it? zkusil využít.
zkusim kontaktovat Taira, mam na nej jeste jine telefony nez jsou uvedeny a navedu ho sem, jelikoz to nikdo jinej nevyresi...
muj nazor na vec je, ze jestli mu to akorat pridelava praci a starosti, tak at se na to vykasle... za to co dela, vdek jen vyjimecne, zisk temer nula, jen problemy...
p.s. email czechLFS.net chodi me a mozna donovi, navic na tuto emailovku momentalne lezu jen narazove, jelikoz starani se o toto je u me na vedlejsi koleji, pac neni snadny se tomu venovat pri 12+ hod v praci + dojizdeni...
a czechLFS.net jsou da se rict vsichni zdejsi admini, mnozi moderatori a dalsi clenove komunity, takze bych rek, ze czechLFS.net docela reaguje a veci se nejlepe resi pres forum..
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote