View Single Post
Old 20.1.2011   #59
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

N?jak jsem to te? nesledoval.

Radek:
Normáln? se o tom nevyjad?uju ale fakt ty endu závody jezdim dost nerad, po 2 stintu m? to už v?tšinou nebaví a pak to zabere celej den, nemluvim o 24h. Kdyby bylo moe jen o 6h závodech, bylo by to fajn. Jenže m? fakt ty 12h a víc dost *****. V teamu jsou p?ihláíšený 2 auta a kdybych nejel, tak by se to neobsadilo. Ale je to o lidech, v podstat? to jezdim jen kv?li nim.

Klouczech:
Když to nebude fxr, fxo, ufr, xfr, xfg nebo uf1...

Jinak k lize jako takové:
1) Ovál... :jedi :
2) Ovál na 6h... (smajlíky si odpustim).

3) Auta - gt2 je fajn, mam to rád. Ale to random po?así podle místa v reálu... Restrikce GT2 podle moe jsou sice fajn a je to fakt vychataný, jenže vítr do všeho vnáší sv?j podíl. Je dost velkej rozdíl jezdit ve v?tru s fxr a xrr/fzr. Jakmile je vítr, fxr jako "blbuvzdorné" (nevim kdo s timhle termínem p?išel, fakt se mi to líbí a rád bych to i citoval - myslim že jsem to vid?l prvn? použít n?koho v InterCars lize) auto získává na výhod?, protože ?ist? p?etá?ivý smyk prost? nechytne. Se zadokolkou na R2 (a že ?asto pro konkurenceschopný ?asy je to nutnost) sta?í jeden smyk a je po závod?, zatimco jezdec v fxr tohle ne?eší. To auto bylo koncipovaný už od vývojá?? jako šidítko pro pomalejší a a? to nerad p?iznávam, v tomhle sm?ru jsem v lfs rasista. Ono je totiž ?asto zrovnoprávn?no, i když pom?r vklad X výnos je dost v nepom?ru.

4) To co jsem tu napsal jen jen M?J názor a nemusíte to brát v?bec v potaz, fandim komukoliv kdo po?adá v CZ/SK komunit? ligu. A i když to t?eba já nepojedu, neznamená to že je to špatná liga, t?eba naopak... Tak a? to vyjde.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote