View Single Post
Old 10.1.2011   #736
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Jinak kdy se jel ten FUN race? Já se p?ipojil p?esn? v 19:50 a nikdo nikde, celkem jsem ?um?l .
Ve 20 hod. na Actualu a bylo nás docela dost, 18 startujících.
Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
V prvnim jsem vlastni chybou prisel o treti misto, ale za to ve druhym jsem si to s Nicamem uzival od zacatku do konce. neni to poprvy, co jsem se s nim takhe utkal a je to opravdu pozitek- cisty, ferovy a presto tvrdy.
Skoda, ze v pasazi, kde jsem na nej mel navrch, se v poslednim kole valela pneu. Mel jsem v planu ho tam dotahnout a pak ho predjet na rovince. Ale i tak opravdu super.
I já ti díky za skv?lé souboje, moc jsem si to užíval, bylo to parádní.
Jen jsem v jednu chvíli trnul, zda nám to APR Zdenda nezkazí, bojoval se mnou, ikdyž m?l modrou vlajku. Ale bylo to fun race, tak budiž.
N?kte?í jedinci také jezdili zkratkou kolem poslední šikany a potom boxovou uli?kou na plný plyn, to jsem taky nepobral. Našt?stí to nakonec po*rali sami, že Gepasi? . Ale jak ?íkám, fun race, tak jsem se jen smál. Ikdyž by se to d?lat stejn? nem?lo.

Jinak m? taky docela mrzí, že se ofiko závod odložil, všichni byli nat?šení jet, ale BabyOnWheels to vysv?tlil rozumn?.
OT: s tím startovným bych také nem?l problém a když nechcete peníze, alespo? by bylo na n?jaké malé ceny, to by už ten pohár také vypadal více profesionáln?ji .
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline   Reply With Quote