View Single Post
Old 25.10.2010   #28
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Q : Docela to nakonec vyšlo, na mé pom?ry 8 místo, co víc si m?že ?idi? mých kvalit p?át (s tím v?trem jsem se nedokázal poprat)

R1 : Op?t pomalu do T1, tam ztrácím vždy tak 2-3 pozice. Usadil jsem se za V?trem a snažil se dotírat. Nakonec ztráta p?ítlaku v T1 ( a šup rovn? do zdi, abych ho nesundal)a Vítr ujel a p?edjel ješt? Jarda. Toho jsem nakonec dal, tak dojezd 10 místo. Ale p?kn? jsem si zajezdil za V?trem pár kol, nenechal mi ani cm prostoru na p?edjetí.

R2 : Op?t propad po T1. Ve druhém kole jsem to byl já, kdo oto?il V?tra. Moc se omlouvám (celý závod jsem jel s pocitem, že jsem ti to zkazil hned na za?átku). Po shlédnutí replaye jsem vid?l, že jsem t? opravdu sundal, ale je tam vid?t, že jsem brzdil dost a dost a nebýt Jardy, který m? zezadu nabral, tak bych t? (asi) neoto?il. P?esto se ješt? jednou omlouvám. Nakonec stíhací jízda za Zdenkem a spol. Ale d?lal jsem chyby a když už jsem se dotáhl, tak jsem nev?d?l, kde a jak p?edjet. Tak jediné, co se povedlo, byl 2 nejlepší ?as v posledním kole.

Last edited by Petersbond; 25.10.2010 at 09:55.
Petersbond is offline