View Single Post
Old 24.10.2010   #3
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

EGT GTR CUP 2010/2011 Tiskovka South City Chicane 4. závod

V prvom preteku som si užil jazdu za APR Gepasom, každé kolo šance na tých istých miestach a ni?, tak som pred seba dobrovo?ne ;-) pustil WT TeeDee aby mi ukázal ako na to ale tiež nevedel ni? vyhúta? (vymyslie?), tak som "pustil" ešte aj APR Zdendu, ale ten mi ukázal iba ako rozto?i? WT TeeDee. Vlastne, na konci štvrtého kola som už bol pred Gepasom ale WT 00Ja sa strácal v lagu a ja som z opatrnosti viackrát pustil plyn, ale nevadí.

V druhom preteku iba krátky a prehraný ale pekný súboj s WT TeeDee a potom už sám až do konca. Milujem takéto tesné ale profi oh?aduplné súboje. ?o mi pripomína že v prvom kole som bol asi až zbyto?ne opatrný na GothaRa, ale ostávalo nám ešte 21 kôl a istota je istota.

Na tento pretek som trénoval naposledy minulý týžde?, vyladenie vlastného setupu v asi troch pretekoch s AI ?iže bez vetra, potom som sa sústredil na F1 2010 a k LFS sa chcel vráti? až dnes poobede, ale ke?že mi umrel internet tak som netrénoval, asi 19:20 zistil že net ide, takže kvalifikáciu som zobral s pretekovým setupom vrátane paliva a zobral som to ako tréning, s tým že ak náhodou urobím dobrý ?as tak OK.

Z môjho poh?adu to bolo dobré, nikto ma neohrozil a dúfam že ani ja, takže dovi o dva týždne. O šiestej ve?er sa pôjdu F1 v Brazílii, tak dúfam že do 19:45 skon?ia. Tiež som rád že mi tie F1 zdá sa nevygumovali LFS z hlavy a stále napr. stlá?am na volante správne tla?ítko pre stav pneu a ani som nezabudol drža? spojku na štarte.

(edit: ten prvý riadok som mal pripravený lebo písal som to v notepade že ak ešte nebude založená téma tak ju založím:-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline