View Single Post
Old 27.9.2010   #2
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Závod na nemilované trati, který jsem jel bez váhy a po fiasku na BL bylo co napravovat.

Setup: Op?t se mi poda?ilo naladit velice kvalitn?. Po pár radách od Ghotika (D?kuji moc ) jsem byl spokojen nad míru.

Q: Setup na race se dal použít aj jako velice kvalitní Q set. Bohužel se mi nepoda?ilo zajet co jsem cht?l (n?jakejch 56,7 jsem si p?edstavoval). Musel jsem se spokkojit s ?asem 1:57,09 a "až" 8. místem.

Race 1: M?l jsem docela št?stí, V T1 jsem venkem dal Jirku, za Eau Rouge šel dobrovoln? ven Lála a už jsem byl 6. Za stadionem schytal ránu Gepas od Mufista, tím se jen potvrdilo prokletí APR pro tento cup. Flame a Zdenda nejeli v?bec. Takže zahra?ování cti týmu bylo na mn?. Jel jsem 4. ve skupince s Ghostem, Ljubikem a Rodem. Po t?ech kolech jsme ujeli docela výrazn? skupince za náma, kde byl Jirka, Lála, rEyco, Nicam a dál nevím.... každopádn? to pro m? vypadalo docela dob?e. Chvíli jsem držel aj nejrychlejší kolo, který jsem dal hned v druhém ostrém a hned pod 57 - aneb boj za delší kvalifikace . No... tohle bylo všechno moc p?kný, ale jak jsem za Rodem chvílema ztrácel p?ítlak, tak se mi za?ala pálit PP guma (Jel jsem R2/R2). Takže jsem musel trošku zvolnit. Asi od 10. kola bylo vše OK a za?al jsem tahat. Rodo a Ghost byly na dosah ruky, ale byla vyv?šena ?ervená vlajka, závod byl zastaven a následn? uko?en kv?li tornádu a sn?hové válnici na Astonském autodromu .

Race 2: zZzZzZz

Snad se p?íští závod kone?n? vyvede podle p?edstav a APR se ukáže v plné síle :-)))
Fast Jarda is offline