View Single Post
Old 13.9.2010   #13
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
a ak som zavadzal alebo ?ukol alebo zle predbiehal (EGT Baby, Gepas, P@cho, Atti, Puma) tak sorá? a prípadný trest akceptujem.
Já se s tebou asi ani nedostal do n?jakýho kontaktu nebo t?sn?jší jízdy pokud ano nepamatuju si že by jsi mi n?co proved
Quote:
Originally Posted by johny View Post
2Puma: musim sa ti ospravedlnit za ten "tukanec", ktory ta otocil v T1, stratil som kontrolu, zablokovali sa mi kolesa pri brzdeni ano viem mal som ta pockat a pustit poziciu, no fakt som pocas preteku nevidel co sa ti stalo, myslel som, ze si normalne pokracoval dalej, este raz sorry (mam vypnute mena nad autami)
byl jsem celkem naštvanej.... navíc protože jedu na R2 tak jsem si to p?eh?ál takže jsem m?l celkem problém.. ale np.. já m?l víc takovích krizovek v T1

Q: Ani jedno kolo podle p?edstav.... snažil jsem se nezavazet a jet si své...
R1:Docela m? p?ekvapilo jak se jelo ?ist? v T1 potom byla dlohá pohodová jízda a držení se Kinga... d?kuju Jardovy za ukázkové pušt?ní na modrou... potom jsem si zabopjoval s Kingem ale náš souboj skon?il dyž se Kingovy zvlnilo auto na brzdách a ?uknul mi do zadnío kola já se rozto?il a p?eh?ál pneu taže následovala stíhací jízda ale na horkých gumách spíš “nestíhací“ jízda takže jsem se to snažil ochladit a p?edjel m? Ag Tomáš následn? jsem ud?lal chybu a p?edjel m? Atti a Substance na konci rovinky i Hafik když jsem se mu to snažil vrátit na kocni cílové rovinky se mi zvlnilo auto a šel jsemmálem do hodin.. Hafika jsem ohrozil tak se mu ommlouvám... kdyby m? rozto?il tak by to byla moje chyba...
R2:Tady to skrátím.. Jel jsem p?kn? byl jsem na bodech ale vlastní chybou jsem se nakonec o ty body p?ipravil
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline