Thread: 2 hodiny s FZ5
View Single Post
Old 27.6.2010   #186
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: bavila m?, 3 pokusy, v každém zlepšení - 1.
R: Na startu m? na odpich dal Radek a dotíral i Lala. Tuhle fázi bych nazval "v sev?ení otravného hmyzu" (narážim na velikostní a váhový rozdíl mezi auty, RAC je proti FZ fakt komár ). Radek vp?edu se jen tak nedal chytit a Lala byl zatracen? blízko, jednou až moc (koukal jsem na to te? ze záznamu, ohodnotil bych to jako závodní incident. Každopádn? promi? za ten kontakt, nebylo to v úmyslu). Našt?stí se mi ho poda?ilo udržet za sebou a postupn? s ubývajícím palivem jsem se mohl odpoutat a za?ít nahán?t Radka. Tomu nevyšla šikana v nájezdu na cílovku cca po 30 minutách a toho jsem využil. Pak se mi da?ilo ujížd?t, do boxu jsem zajížd?l s cca 7-8 vte?inovým náskokem. Jenže co mi to bylo platný... Plnil jsme taktiku jak už jsem zmínil - doplnit palivo a vým?na gum p?i opot?ebení nad 50% s tím, že se nechám p?ekvapit. Nakonec jsem m?nil 3 gumy (pravá p?ední vydržela). Lala s RAC m?l ale pit mnohem rychlejší a tak mi byl vyjetý náskok k ni?emu, protože se p?ede m? v pitu snadno dostal. Navíc se op?t ukázalo že RAC je na za?átku stintu rychlejší, takže jsem i lehce ztrácel. Od p?lky stintu ale velryb? za?ala r?st k?ídla a pomalu jsem se za?al p?ibližovat. N?kdy kolem 100. minuty pak Lala ud?lal stejnou chybu jako p?edtím Radek a tak jsem šel zpátky do ?ela. Do finiše jsem si pak stihl ješt? vyjet n?jaký ten bezpe?ný odstup, takže i po kolizi s Eraserkem jsem to nakonec v klidu dovezl na 1. míst? (Eraserko m? fakt vyd?sil, m?l modrou, ale hned jak jsem ho na "backstraight" p?edjel, okamžit? se za?adil do záv?su a v následující zatá?ce byl delší na brzdách a bum. Sice m? to stálo jen cca 2 vte?iny, ale p?íšt? bych nezkoušel n?co okoukat timhle zp?sobem, i když to láká). Ale dob?e to dopadlo, byl to opravdu p?kný a zábavný závod, díky za zorganizování. Jen víc takových event?.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote