View Single Post
Old 30.5.2010   #11
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

Q: Tady jsem si nic nesliboval, a bylo mi i jedno jak skoncim. Nakonec 18. nebo jak...

R1: Start dobrý,v T1 jsem to vykli?koval. Pak na konci p?i dobrž?ování jsem škrtl nepatrn? Gothara, ale myslel jsem že to ustál,jenže když jsem byl na výjezdu vedle n?j, tak ho asi nakopnul obrubník a on m? rozto?il v americkém stylu. Propad, a pak stíhací jízda. Pomalu jsem se prokousával dop?edu a m?l jsem spoustu zajímavých souboj? až na 10. místo, jenže pak v 16. kole myslím, se p?ed mnou zase zjevil Gothar o kolo z5 a po jeho jezdecké chyb?,když jsem ho objížd?l m? odst?elil mimo tra?. Tím bylo po pole position pro druhy závod Pak už jsem to dokroužil ty 2 kola na 12. míst?.

R2: Hned v T1 m? nabral Ondra Tichý a spole?n? s Popelkou nás poslal do ka?írku. Nevím, ale p?i pohledu z jeho auta bylo jasn? toho jezdce vid?t a ješt? tam bylo místo. No to je jedno, byl z toho propad na poslední místo. Pak stíha?ka a probijení se dop?edu, nakonec 15. místo.

Abych ?ekl pravdu jsem roz?arován. Na jednu stranu to byl ve?er plný zajímavých souboj? a p?kného závod?ní. Ale myslím, že n?které kolize a problémy jsou úpln? zbyte?né a ty to pak kazí.

Cht?l bych pod?kovat organizátor?m za perfektní organizaci, a ostatním jezdc?m za to, že jsem si mohl užít p?kné závody a zábavu.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm
Devilstorm is offline   Reply With Quote