Thread: Volby 2010
View Single Post
Old 8.5.2010   #19
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

bavorak: ja mam pocit, ze to viac zavisi od inych veci ako od veku (dochodcov nepocitam). Ked som mal moznost zazit diskusiu s ficovolicmi, tak z nich priamo srsalo to, ze si dovidia akurat na koniec vlastneho nosa. Proste Fico im nieco slubi, povie, schvali...to sa im paci, ale uz dalej neriesia, ci ten slub splni alebo ci dany projekt bude fungovat. Im staci, ze Fico spravi bordel na jednej tlacovke o tom ako pojde do Svajciarska vysetrovat financovanie SDKU, nezaoberaju sa tym, ci tam aj naozaj pojde (zatial nesiel a asi ani nepojde). Prikladov je vela, len to by museli aj chapat to, co sa pise v novinach, pretoze kauz bolo potvrdenych velmi vela, lenze davat argumenty ficovolicom je ako hadzat hrach na stenu. Oni ho prestanu volit az ked za jeho vlady stratia pracu alebo utrpia inu financnu ujmu, ktora sa ich bude priamo tykat (darmo im budes hovorit, ze statny rozpocet platia oni zo svojich dani a ked sa zadlzuje stat, tak sa zadlzuju aj oni, to nepomaha).
A este dost vystizny vtip na zaver:
Muž prišiel do baru a za barovým pultom stál robot. Ve? žijeme v dvadsiatom prvom storo?í - pomyslel si muž a snažil sa ne?udova?.
?o si želáte? - opýtal sa robot.
Manhattan kokteil - odvetil muž.
Robot mu namiešal najlepší kokteil aký dovtedy muž pil a postavil ho na pult. Ke? si muž odpil robot sa ho opýtal aké má IQ.
168 - zaluhal muž.
Robot sa rozhovoril o najnovších trendoch vo výskume jadrovej fyziky, o posledných objavoch v oblasti nanotechnológií a smerovaní vesmírneho výskumu.
Na druhý de? muž opä? prišiel do baru. Objednaj si vynikajúci kokteil a oprel sa o bar.
Robot ani teraz nesklamal a namiešal skvelý nápoj.
Aké je vaše IQ? - opýtal sa robot?
Okolo 100 - priznal sa muž.
Robot sa pozvo?na rozhovoril o hokejovej lige, o ženách a o upadajúcej úrovni slovenského piva.
Na tretí de? muž prišiel opä?. Už tradi?ne dostal svoj nápoj namiešaný vzorovo a hne? potom nasledovala otázka o IQ.
Mám okolo 50 - skúsil muž.
Robot sa zamyslel a opýtal sa - V júnových vo?bách budete opä? voli? Fica?
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote