Thread: Volby 2010
View Single Post
Old 7.5.2010   #7
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

ja mam na slovensku uz tiez vcelku jasno a hrozne dufam ze bude momentalne opozicia rozumna a budu sa spolu schopni vzopriet lavici (momentalnym komunistom pri moci)
a mozno aj nacisti budu pri moci u nas http://www.naseslovensko.org/obrazky/strana2v.jpg

slovensku kampan moc nesledujem lebo som vacsinu casu v cesku no uz ma fakt neuveritelne vytacaju tie sobotkove billboardy so zadrotovanym usmevom... a aby som uviedol priklad: "zavedieme vyssie zdanenie tych bohatsich" - to je tak neuveritelne populisticke heslo ktore je este viac nelogicke...
dane sa pocitaju na percenta...ked je dan 20% a niekto ma prijem 100000k?/rok tak zaplati dan 20000 ... ked ma niekto milion k?/rok tak zaplati 200000 ...preco sakra zavadzat pre tych s vacsim prijmom vacsie dane ked percenta su odjakziva najspravodlivejsie?
stejne to dopadne tak ako u nas (sa mi zda ze nieco podobne na slovensku funguje) ze tym budu trpiet ti s priemernymi platmi a ti najbohatsi sa z toho vyvlecu lebo plat budu mat len minimalny a ostatok si daju ako premie (tak to presne robia u otca v robote aby obisli dementny system)
bavorak is offline   Reply With Quote