Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 25.4.2010   #138
petervsp
Newbie

 
petervsp's Avatar
 
Join Date: 4.1.2009
Posts: 35
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Super Ješt? by to cht?lo v?tší obraz, ale i tak paráda.
Co sa tyka obrazu, to suhlasim, jedina myslienka ktora ma este stale velice provokuje su 3 monitory, je to super vec, da sa efektivnejsie a bezpecnejsie jazdit s vacsim ohladom na ostatne auta po bokoch, pri bocnych monitoroch to vidis v perspektive bez toho ze by si sa tam konkretne pozeral - ako v realnom aute. Len momentalne jedine co mi v tom brani je to miesto, ako vidite aj na fotkach/videu, nemam to tam kde dat. Lebo to mam normalny pracovny stol, cockpit je vedla odparkovany, a ked idem jazdit tak si ho lne prisuniem ku stolu, preto ten podvozok s koleckami. Nemam take miesto, kde by to mohlo byt nastalo napevno v jednej izbe s pracovnym PC. Skusal som v robote jazdit na 3 monitory, a to je fakt super, vidiet online udalosti po bokoch, velmi ma to vyprovokovalo, len doma to miesto je problem... Ked som kupoval byt tak som ratal so vsetkym aj ohladne pracovne a PC a idealneho symetrickeho ozvucenia, proste so vsetkym, len nie s takymto cockpitom (v tej dobe). Tak este uvidim ako to bude, ale moc prerabat sa mi tu priestory uz nechce, uz som tu ajtak dost natesno. Ale MOTION bola podstata, a to tam je
__________________
Game Controller: Frex GP Motion cockpit with analog Handbrake + Logitech G25 900° with Shifter and Clutch and LoadCell Brake + TrackIR 4 + Dashboard + Outgauge/Tachometer
petervsp is offline   Reply With Quote