Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 23.4.2010   #127
petervsp
Newbie

 
petervsp's Avatar
 
Join Date: 4.1.2009
Posts: 35
Default

Kokso to je sila
Ked som zbadal ze pises znacku Eizo, tak ma okamzite napadli take ceny ze 30-50tisic korun. Ved to su v podstate najdrahsie monitory na trhu (alebo iba boli?), ale samozrejme aj velice kvalitne (aspon teda volakedy boli najkvalitnejsie, no dnes neviem, dnes uz je velice shit trh a tazko najst nieco kvalitne, aj volakedajsie kvalitne znacky su uz dnes obycajny shit, no ale neviem ako je to s Eizo to som teraz nekupoval).
No ale potom ked som uvidel tu cenu na tom tvojom linku, ze 6157 korun, tak som sa chvilu zasekol ze co to je zac... Sak to je zadarmo, to je cena ako pre uplne obycajne TN monitory. Sice nikde tam nevidim technologiu LCD panelu, tak ked sa s tym nechvalia, tak to asi aj naozaj bude TN. To som nevedel ze EIZO robi aj TN, dakedy nemali ziadne produkty pre bezneho smrtelnika, boli cenovo uplne nedostupny. No co sa tyka tych parametrov co si popisal (tenke hrany 15mm dokola, pivot - otacanie, a pod...) to vsetko ma aj moj Samsung SyncMaster 215TW, ale ten stal okolo 18000 korun, ale to v ziadnom pripade nie je TN. Ma panel S-PVA a velmi kvalitny obraz aj s totalne sikmeho pohladu, nestraca sa a nemeni sa do negativu az do poslednej chvile kym daco z toho sikmeho pohladu este vidis uz takmer blizko 180 stupnov. Takze EIZO vstupilo tiez na masovy trh pre beznych smrtelnikov? Aj oni podlahli tomu ze "Kvantita je dolezitejsia ako kvalita"? Tak som si vydychol, uz som sa zlakol ze chces kupit 3 monitory za 30tisic
Inak ked ti ide o spajanie monitorov tak si pozri:
http://www.tvfreak.cz/artp.jsp?doc=0...4B0650&print=1
__________________
Game Controller: Frex GP Motion cockpit with analog Handbrake + Logitech G25 900° with Shifter and Clutch and LoadCell Brake + TrackIR 4 + Dashboard + Outgauge/Tachometer
petervsp is offline   Reply With Quote