View Single Post
Old 29.3.2010   #7
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Nejprve bych opet chtel podekovat EQ Worrymu za zapujceni serveru.

Q: 11. na to ze byl minimlni trenink. spokojenost.

R1: Prvni kolo me mile prekvapilo, zadna kolizae, abolutni ukaznenost. Vypadalo to na dobry zavod. Ke konci kola Ghost zahlasil, ze jim nejede EGT server a ja zacal napozadi chroupat v hlave, co se tam asi muze dit. Koncentrace sala v nivec a chyby se kupily... Na cilovce ve 3 kole jsem dojel Pumu. Patrne po nejake dobre chybce a rozhodl se ho vzit vnitrkem. Do T1 se vsak nedal a nasadil vnejsi oblouk, tak jsem musel pribrzdit, aby me to nevyneslo na vyjezdu do nej a snazil se drzet vnitrni stopu. Mezi nas se pokusil vmacknout Kurt Kombajn. Bohuzel jsem o nem vubec nevedel a zvuk formule vlevo byl pro me Puma. Prvni jsem videl az jeho kolo a lehkym tuknutim jsem poslal Kombajna posekat pole vlevo. (Po zavode jsem se omylem omlouval Redovi, jezdim bez jmen... Tak jsem si ho speltel) No a pak ... uz bylo jen cekani na sousedy... nez si zacnou stahovat nejekej ten film
lag ... konec


R2: Po startu vidim porad buttony na ovladani. Soft padl? Ne jen sousedi stahuji... ale queue na prichozi pakety funguje.. C.M.L me odbavilo, az T3 a buttony zhasly. Na rovince jsem si chtel vzit Petuli, ale vzhledem pravdepodobnym lagum, jsem se zaradil za ni, abych tam na ni nevybafl nekde v sikane z lagu a snazil se chvilku cukat dal. Pak hop a vedle zase Red nebo Kombajn. Brzdim, abych ho nesmetl z lagu a radeji travou se snazim uklidit na posledni pozici. Jsem uklizen a net je uklidnen... uplne zklidnen konec...

Ze zanamu jsem lagoval opravdu hodne. Tak prosim pro priste ty co jsou za mnou .. zarvete Lagujes jak "....". V tomto pripade je chat povolen ... a ja se pokojne prepnu do spect rovnou. Z kokpitu nepoznam, jestli jo je nejaky kratounky vypadek, nebo jedu 3-5s pod lagem. Diky.

Jinak dekuji za ukaznene starty v R1. R2 byla drobna kolize v T1, ale jinak pohoda.

Takze sprdnu providera, aby nasadil nejaky FUP na stahovace... je fakt tezky problem nepustit torrent na 100 a vice konexi. Kdyz neco stahuji, tak pres noc a je me jedno jestli to tam je za 1h nebo 3h, pri omezenem poctu konexi. To ale lidem nedochazi...

Tak snad priste to bude fungovat, bohuzel to zjistim zase az v 8:45 ...

Tesim se Baby.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote