View Single Post
Old 28.3.2010   #6
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q: 2. miesto maximalna spokojnost...na lepsie som nemal...na hotlapovom sete som uz davno nejazdil a vo vetre uz vobec...vlastne ja som vo vetre nejazdil uplne vobec...max 4 kola ...tak som vobec nevedel co to robi

R1: vynieslo ma v T1...stratil som par miest...potom som sa snazil predbiehat lenze to islo len velmi tazko s pritlakmi 6/7...parkrat by som aj predbehol ale nechcel som riskovat a potom to skoncilo tym ze ma niekto v predposlednej zakrute zavrel (ja neviem kto sa nevie divat do spatnych ale na westhille treba viac cekovat spatne ako sa divat dopredu) a bol som vytlaceny na travu...hodiny...a nejake 14. miesto...z toho som sa viacmenej chybami jazdcov predo mnou dopracoval na 10. a tak ma v 2. zavode cakala pole position
R2: nastastie mi vysla T1...potom ma geppert zacal dotahovat ale udrzal som ho...utiekol som mu...skupinka za mnou mala suboje tak som si vypracoval naskok...no a od nejakeho 11. kola ma uz len dotahoval wms a ja som len dufal ze mi to vyjde...nastastie vyslo a mam obrovsku radost z prveho miesta...
bavorak is offline   Reply With Quote