View Single Post
Old 21.3.2010   #6
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Na tento závod jsem se p?ipravoval opravdu d?kladn?, setup byl fantastickej, asi nejlepší práci na setupu co jsem kdy odvedl (Nep?eháním, bylo to fakt super) D?vod té mé snahy... Po tom co na FE3 Jirka na m? stáhl 24 bod? jsem byl dost nervózní o celkový 3. flek, Jirka ztrácel 15 bod?.

Q: 3. místo... popravd? sem byl hodn? hladový po 1. ?ad?, protože tady se opravdu nedalo p?edjížd?t. ?as jsem zajel 1:12.15, kdy jsem m?l v nádrži cca 25% paliva.... Do konce Q jsem to už nezlepšil. Cca 5 minut p?ed koncem m? o setinku dal Rodo, ale p?ál jsem mu to a byla spokojenost.

Race 1: Ze startu jsem m?l opravdu obavy, sta?ilo aby n?kdo vzadu trošku nedobrzdil a byl konec pro p?lku pole. No nakonec jsem vše ustál. V T1 byl trošku delší Francek a Rodo šel na 1. místo a na konci rovinky jsem se p?ed Francka dostal i já. O kolo pozd?ji jsem p?edjel i Roda a šel na 1.místo. Rodovi se omlouvám za kontakt na rovince, ale ne?ekal jsem, že tam p?jdeš. Tak dobrý, jedu 1. a najednou nev??ícn? koukám do zrdcádek, jakej mám b?hem chvilky náskok. V?d?l jsem, že m?žu od startu jezdit ?asy okolo 1:12,2, ale bylo to dost o hubu, jestli gumy vydrží... Kdepák, pneu drželi opravdu výborn?, tak jsem jel dál a náskok se zv?tšoval. Kola ubíhala a já si ?íkal a p?ál si, a? kone?n? prolomím neskute?nou sm?lu co mám... každou chvíli jsem ?ekal, kdy mi to spadne, nebo se objeví n?jaký okolista.... Nic takového se nestalo a já si dojel pro svoje 1. Vít?zství!

Race 2: Start z 8. místa a slova jako tréma nebo nervozita jsem neznal... v takový pohod? jako 2. závod jsem v život? nejel. Po startu jsem vid?l, jak Substance nabral Jirku.... Jirky mi bylo fakt líto, ale co zm?žu... Jel jsem dlooouho za Masterfulem a nemohl jsem ho p?ekonat - Fakt skv?lá defenzíva. Nakonec jsem ho asi po 8-mi kolech udolal. Dalším na ?ad? byl Tomáš. V?d?l jsem z BL, že Tom jezdí vynikající defenzívu a taky to potvrzoval. V T1 jsem ho cht?l dát na brzdy, ale krapec jsem to p?etáhl a trošku do n?j ?uknul - Omlouvám se... A p?ekonal jsem ho... už si moc nepamatuju kde....... Další na ?ad? byl Puma... nejel úpln? nejrychlejc, ale skulina se hledala t?žko. Nakonec jsem ho vyškolil v esí?ku po cílový lajn?. Jel jsem tuším v ideální stop?, Puma byl vlevo, ale až moc na to, aby zatá?ku projel na plno, sám sebe jsem se ptal o co se snaží, tak jsem trochu ubral a došlo k tomu co jsem ?ekal. Puma šel do svodidel a já p?ed n?j, fakt krásnej manévr. Do cíle jsem si cht?l zajel co nejlepší kolo a bylo z toho 1:12.02, p?i tomto snažení jsem se projel i po dvou, takže m?žu být za 4. místo rád a taky že jsem.

Pro tento cup jsem si dal cíl TOP 8. ?ekal jsem, že budu st?edopola?, ale ukázalo se, že mám nato jezdit na ?ele, tak jsem se na ALTP 8 p?ipravoval opravdu sv?domit? a ladil setupy do posledních detail?. Pokud nedostanu megapenalizaci, tak budu celkov? 3. a to je rozhodn? nadplán a zárove? m?j nejv?tší úsp?ch v LFS. Když si vemu, že p?ed rokem jsem snil o tom, že ALTP pojedu, tak jsem v?bec netušil, že takovýhle výsledek ud?lám.

Díky organizátor?m za skv?lý cup, jezdc?m za to, že vydrželi jezdit, na každém závod? nás bylo opravdu hodn? a to si také pochvalu zaslouží.


T?ším se na další závody.

Last edited by Fast Jarda; 21.3.2010 at 22:53.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote