View Single Post
Old 15.3.2010   #18
Zefram
Newbie

 
Join Date: 3.6.2006
Location: Praha
Posts: 39
Default

Q: 18.

R1: Na za?átku spíš kontroluju tra? a její okolí, místo abych závodil. V T1 jsem nem?l až tak na výb?r, jenže pak se k tomu p?idala menší skrumáž v T2, já se leknul a poslal to do trávy zas. A sotva jsem se vzpamatoval, tak p?išlo p?ekvapení v podob? té rychlé levopravé zatá?ky navazující na nejrychlejší rovinku, tam fakt nechyb?lo moc a sfouklo m? to. V?bec první závod jsem bojoval víc s v?trem než s ostatníma. Ale asi jsem nebyl sám, protože formule p?ede mnou padaly jak mouchy po dešti a z 21. místa jsem doskákal na 10., aniž bych vlastn? musel svést jediný souboj. Chvilku jsem si držel nad?ji na pole position v dalším závod?, jenže pak se p?ihnal Poly a já si musel ?íct, že 11. místo je taky dobrý.

R2: Ve 2. kole se mi poda?ilo odpravit Superoba mimo tra?, za což se mu omlouvám. Vedle sebe jsem jen zahlédnul ?umák a myslel jsem, že je to Flame, který se hned za?azoval za m?. Když se mi pak Superobo vyno?il ze slepýho úhlu, tak jsem se nesta?il ani divit. No a dál to se mnou šlo dost z kopce, nem?l jsem rychlost, asi tak t?etina startovního pole se p?ese m? p?ehnala jakoby nic a já už pak jen kroužil dokola jak hladovej sup a ?ekal jsem, kdo spadne do ka?írku. 15. místo.

Last edited by Zefram; 15.3.2010 at 10:57.
Zefram is offline   Reply With Quote