View Single Post
Old 14.3.2010   #15
Pedro_CZ
Newbie

 
Pedro_CZ's Avatar
 
Join Date: 8.4.2007
Location: Ostrava
Posts: 20
Default

Q: M?l jsem nachystaný set na jedno ostré kolo. Na poprvé mi to bohužel nevyšlo, takže boxy, garáž a znovu. Na podruhé už to bylo lepší a zajel jsem ostré kolo, nicmén? s ?asem jsem úpln? spokojený nebyl, ale p?ekvapiv? sta?il na 1. místo. Potom už se mi v podstat? nepoda?ilo zajet ani jedno ostré kolo.

R1: Docela jsem m?l nakakáno, za mnou samí ufoni a já v?d?l, že to nebude lehké Start vyšel v pohod? a n?kolik kol jsem se vozil na 1. míst? s mírným odstupem p?ed Klouczechem. Potom p?išlo pár drobných chybek a skv?l? jedoucí Klouczech se na m? dotáhl, chvíli jsem ho držel, ale nakonec m? p?edjel. O cca 2 kola pozd?ji se odehrálo to samé s Windmousem. Takže propad na 3. místo a za mnou docela velká mezera, kde za to ale dost rval Radek. Byl jsem zv?davý, jestli s klukama udržím krok a kupodivu jsme dojeli pohromad? až do cíle. Takže velká spokojenost.

R2: Tušil jsem, že to bude horší než R1, ale hlavne jsem se nechtel zaplést do n?jakého kontaktu nebo se dostat mimo trat. Takže po oto?ení pole start z 8. pozice. Start nic moc, propad tuším o dv? pozice. Nemohl jsem se dostat do tempa, takže n?jaké chyby a dostali se p?ede mne další dv? auta, takže 12. flek. Po pár kolech jsem se vrátil na "svoji" 8. pozici, ale už jsem to m?l dost daleko na Dravgunova a spol, kte?í v tu chvíli jeli p?ede mnou. Zhruba 5 kol do konce se oto?ili Klouczech s Mottem a dostal jsem se na 6. pozici a zárove? dotáhnul skupinku p?ede mnou. Zkusil jsem zaúto?it na Dravgunova, ale nevyšlo to a navíc m? ješt? v posledním kole p?edjel Klouczech, což m? docela mrzí, jelikož ten 6. flek už jsem si m?l uhlídat. Takže nakonec sedmý, ale i tak spokojenost

Last edited by Pedro_CZ; 14.3.2010 at 23:31.
Pedro_CZ is offline   Reply With Quote