View Single Post
Old 14.3.2010   #12
Sparco
Member

 
Sparco's Avatar
 
Join Date: 19.2.2008
Location: Praha 4 - Hodkovi?ky
Posts: 143
Default

Kdyz jsme u tech aut, take pridam svoje predstavy, i kdyz to jsou jenom prkotiny oproti vecem, kterym vyvojari venuji svuj cas.

Libilo by se mi, kdyby se trochu predelala GTRka. Nechal bych stejnych 490 koni, ale libilo by se mi FZR jenom s atmosferou (neco na styl 911 GT3 RSR). Dale se mi libi myslenka vetsiho atmosferickeho osmivalce (cca 4.0 l) treba v FXR (neco na styl Aussie V8) a XRR bych nechal, tak jak je, tedy vyhoneny dvoulitr s turbem. Sice by FZRku chybel tocivy moment, ale trochu by se tim vyrovnala vyhoda motoru vzadu. Pak by se mi libili RAC GTR (nebo nejaky supersport) a LX GTR s kleci bez celniho skla a velkym kridlem, ktere by mohli tvorit samostatnou skupinu lehkych GTR jako to uz ted delaji GTR predokolky. A pak mozna jeste nejaky ctyrdverovy sedan do skupiny TBO a naftu pro zpestreni. A slabsi RACcko k XRG a XFG (neco jako nejslabsi Lotus Elise). A nejaky oldschool muscle car, i kdyz by asi netvoril zadnou skupinu. Trochu mi take chybi bugyna, ale ta by mohla byt udelana z LX (rad ho pouzivam jako bugynu na rallycross uz ted), ale jako ctyrkolka.

Z trati by se mi libila nejaka dalsi kratsi zakroucena asfaltka (neco jako Sosnova) na mala auta a zprovozneni tech dvou vracecek na Fern Bay. A nejakou zakroucenejsi rallycrossovou trat s minimem asfaltovych prechodu a mozna ze i jednu na snehu : ) No a samozrejme mym nejvetsim snem je Nurburgring, kde bych se chtel prohanet v nejdokonaljsim simulatoru (protoze GTR Evo mi prijde v urcitych chvilich tak nejak divne a nedotazene).
__________________
Objem ni?ím nenahradíš! A když už není co vrtat, použij kompresor!
Sparco is offline   Reply With Quote