View Single Post
Old 8.2.2010   #38
Jigr
Newbie

 
Jigr's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Location: Olomouc
Posts: 38
Default

[quote=Puma 2;117076]

R2:Start 2.místo od konce T2 jedu vnit?ek a Jigr i když jsem m?l p?esah m? zav?el a mela jak prase.... RESTART ....

Promi?,ale p?esto že mé o?i už vid?li tém?? 50 jar,jak by poeticky ?ekl n?jakej indián,ned?lej ze mn? vola.Chvilku sem ti i uv??il a p?ipravoval se,jak napíšu omluvu.Jenže,pak sem si pustil replay(asi desetkrát) a musím ?íct,že já to vidím trochu jinak!
Pokud mé o?i ješt? slouží,já jel na vnit?ek a TeeDee venkem (skoro zárove?).Asi ze staré známosti do m? trochu 'tukl a p?irazil m? blíž ke svodidl?m(to vše ale jen láskypln? a ze známosti(ví,jak bych mu na srazu nadal:-) ) Jeli jsme tedy tém?? na úrovni.Ty si se p?i?ítil ze zadu a snažil ses tam nacpat,asi sis myslel,že m? dostaneš na brzdy.Jenže nebylo kam uhnout,vedle byl TD a tys nedobrzdil a narval to ze zadu do m?!Jenže ,to nesta?ilo a nebrzdils dál a podruhé si m? nabral tak,žes m? vyto?il a hodil ke svodidl?m,já musel brzdit a stratil jsem kv?li tob? asi ?ty?i místa.Celou dobu si byl za mnou (mrkni na replay i shora),o jakém p?esahu to proboha mluvíš?A co se tý?e té "mely",tak ta už v?bec nebyla kv?li m? nebo mé chyb?! Tak to vidím já a tak sem to vid?l i na záznamu.HOWGH
Jigr is offline   Reply With Quote