View Single Post
Old 8.2.2010   #23
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Si snad delas ***** ne? se podivej do vysledku a uvidis ze Xedox jel uz prvni zavod. Startovk aje tam jen pro info kdo ze se prihlasil a kdo jede. To je takovej velkej problem ze jel nekdo kdo tam nebyl? Divne. To potom 90% lig se tu jezdi pdole tebe spatne. Kazdopadne diky za upozorneni uz sem to tam opravil.

Klouzcek me poprosil jestli by mohl jet tak jsem mu rekl ze jo protoze on toho pro EGT a ALTP udelal taky dost. A neuznam ze tam nemel co delat. Jediny co uznam je ze chybel na startovce, ano sem clovek zapomel sem ho tam napsat. Zabij me. A je divny ze startoval on a on ti nevadi?

Jinak sem koukal na replay a nic tak hroznyho se tam nestalo. otreli ste se o sebe a sel si ven bohuzel do svodidel. jeste k tomu na takovym nebezpecnym miste. Jestli s tim mas nejakej velkej problem podej protest kterej budou resit nezainteresovane strany. Tvoje rozcileni chapu ale pleskat tady takovy hovadiny to snad ne
Tak se hluboce omlouvám, že tady melu takový kraviny.

Klouczecha a XedoXe p?ed m?sícem jsem si taky všiml....

OK OK, beru to. Klidn? m? ukamenujte (když vám to ud?lá radost), ale stojím si za svým...

Z mýho pohledu konec debaty, upozonil jsem na problém, hezky jsme se pohádali a d?lejme jakože nic
Fast Jarda is offline   Reply With Quote