View Single Post
Old 7.2.2010   #11
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

V tréninku jsem se nemohl chytit, navíc tyto technické trat? nejsou pro m?... Setup jsem ale m?l, takže aspo? n?co.

Q: Spíš kroužení než hotlapení, ne?ekal jsem nic valného, ale 6. místo nebylo špatné.

Race 1: Zeza?átku p?kný souboj se Sonykem, sice to ten si?ák jednou nep?kn? zav?el, ale nevadí. Sonyk odjel a já se stále nemohl chytit. Dorážel na m? Gepas a za ním Peppo, ale ob?ma jsem poodjel a už to vypadalo, že dojedu 5., !!! ALE !!! P?i p?edjížd?ní XedoXe o kolo jsem dostal nepochopitelnou ránu. Jel jsem ve stop?, zatá?ku beru vn?jškem co to jde a XedoX ani se nemá k tomu, aby p?ibrzdil... Fakt nechápu, co se ti honilo hlavou, ale dík. Po disconnectu masterfula v cíli 6. flek a nechu? dál jet.

Race 2: Po startu jsem se dostal na 1. místo a tam vydržel do n?jakého 9. kola, kdy m? p?edjel robot Francek, trochu jsem mu cht?l znep?íjemnit život, ale nem?l jsem na n?j. Poté souboj s Gepasem, kterého jsem pustil, byl mnohem rychlejší a necht?l jsem ho blokovat a zbyte?n? brzdit. Poté souboj s Peppem a bum, odklon v prdeli. Musel jsem zvolnit a navíc v posledním kole mi to ruplo, v cíli 7.

Moc horší to bejt nemohlo....

BTW, tohle mi prosím vysv?tlete... Pro? ?lov?k, co není ve startovce, se v?bec staví na rošt? Sorry chlapi, ale podle m? by tam nem?l co d?lat, navíc když ješt? n?koho zesere závod. Domnívám se, že tohle je oficiální startovka (aspo? podle m?), kde XedoXe [LFS bluuN] Nevidím.... Nebo tu oficiální máte schovanou n?kde v šuplíku doma?

P?eberte si to jak chcete, ale tohle je docela bordel. Jde mi jen o to, aby se nestalo znova to, co se stalo m?....
Fast Jarda is offline   Reply With Quote