View Single Post
Old 7.2.2010   #7
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Stru?ne: ve?ká spokojnos?, odjazdil som to viac menej bez chyby, hoci nie najrýchlejšie, a šikovne som sa vyhol aj problémom iných, vediac že niekedy je naozaj lepšie ubra?. Vydržalo aj opravené PC a aj pripojenie (dva výpadky tesne pred pretekom, uff), paráda.

1. pretek: na za?iatku 19. kola som sa ocitol za bojujúcim Rodom a AgTomasom, mal som tušenie že to nedopadne dobre - a naozaj, jeden vo vzduchu, jeden zapichnutý, a ja o dve miesta vyššie. :-)

2. pretek: po chybe som neveril že súboj s Pumou by dopadol dobre tak som ho pustil s tým že ho dostanem neskôr - stalo sa na za?iatku 8. kola. Ale to najlepšie prišlo v závere, ke? som celý ?as sledoval náskok pred GotharRom, na konci predposledného kola som zle prešiel poslednú zákrutu na rovinku, ?o viedlo k fantastickému poslednému kolu, díky kámo. :-) Všetci si pozrite 25. kolo, ako jazdia oh?aduplní profíci. ;-) Uff, nervy drásajúce, krása. Dobré je osta? stále pokojný, ak sa dá.

A nech sa pá?i, replay z môjho SkyDrive:
http://cid-ad5da238ac8c14d4.skydrive...ltp8-3-sc5.zip

Edit: Inak dnes (nede?a) mám naozaj narodeniny, ako som písal, a ALTP bolo to najlepšie, ?o som dnes zažil. Teraz neviem, asi by to malo by? vlastne smutné. :-)

Last edited by Substance242; 7.2.2010 at 23:47.
Substance242 is offline   Reply With Quote