View Single Post
Old 7.2.2010   #4
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Trening:Úpln? zandbanej,za?al jsem trénovat v sobotu a už bylo pozd?,Ned?le:Po?ád zhá?ka po setu samozdrejm? jasná volba Ag sety jenže PP kolo po?ád zlobilo tak m? Tom(obrovský dík) zasv?til do ovládání tohoto setu.Trénoval jsem az se mi poda?ilo objet 25kol bez zastávky v boxu.Ofi tréning 18. ?as smí?ený ze st?edem pole a boje o 1-2body.

Q:Samoz?ejm? konec pole 22.místo po tom co jsem se trápil na trati jsem zajel do boxu 25min pred koncem Q.

R1:Samozd?ejm? cíl Body.Start nejlepší po startu 17.místo skv?lé..... tak jsem se probil až na 15. a Poslední zatá?ka souboj z Woodbine....Samozd?ejmé kontakt, p?lhodiny že a nádherné 22.místo tak znovu na 17. jsem se probyl a co nebidím PP kolo ?ervené jak rak.Po chvíli trápení BOX a 2.místo od konce jenže další 2. kola hr?za..... Souboj s hochy od EGT a smosd?ejm? nevím kdo vyvlál a já do n?j že takže on bouda a na kola já 2. místa fu?.... další 3. zatá?ky a vidím v zrcátku kohosi od WT s UFR a samosebou škrtl o m? a bouda a já spoec protože jsem byl bez šance...... Potom jdu do Garáže a co nevidím setup na HL žejo...

R2:Start 2.místo od konce T2 jedu vnit?ek a Jigr i když jsem m?l p?esah m? zav?el a mela jak prase.... RESTART .... Op?t tentokrát opatrn?ji Masterfu p?ibrzdil ajá byl nucen ud?lat totéž.... Dostal sem se p?edn?j a T3 krásná mela 17.místo T7-T9 velká brzda ajá objedu a oalá 10.místo probil jsem se na 8. a co nevidím i když mám set od Toma který m?l vydržet 25 kol tak co nevidím PP kolo ?ervený jak já takže oslední zatá?ka !BUM! a já spec a napsat tyto ?ádky a jít na kut? p?eji krásné závody za celej Pe-RT Pum@ 2
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote