View Single Post
Old 28.12.2009   #180
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tak i já n?co napíši,i na druhý pokus po pádu serveru se mi poda?il start a dostal jsem se na 6. místo,dlouho jsem tam nevydržel,2 jezdci m? p?edjeli,?asy m?li o vte?inu rychlejší tak se ani nedivím :-).Chvíli jsem jezdil na 8. míst? ale po velké chyb?,kdy jsem p?es auto p?ede mnou nevid?l na cestu následoval náraz do zdi a poškozený pravý bok,dalo se pokra?ovat tak jsem si vychutnal dalších 5 chyb které kon?ili v?tšinou hodinami a propadl jsem se až na 15. místo.První pit byl dlouhý,opravoval jsem.Pak pár jezdc? odpadlo,byl jsem na 13. míst? a stahoval 3O vte?in na chlapce z EGT a Garta.Gart m?l nehodu,dohnal jsem ho rychle,stahování ?asu na EGT mi trvalo víc než pár kol,ale povedlo se a p?edjel jsem i je.Na ?asomí?e nasko?ila ztráta na Suffryho 1.00.00 min.,což jsem myslel,že je nemožné dohnat,ale Suffry z n?jakého d?vodu zpomalil,zajel do box? a p?edjel jsem ho.Bohužel to bylo 3 kola p?ed tím,než jsem musel do box? já a náskok co jsem m?l mi nesta?il.Po vyjetí z pitu jsem ztrácel 10 vte?in a dle ?asu v ?asomí?e zajížd?l Suffry stejné ?asy jako já,tak se mi to stáhnout nepoda?ilo,tak jsem dojížd?l na jistotu.
Myslím,že nebýt t?ch chyb,mohl jsem se Suffrym a Flamem bojovat o 7-9 místo,od 6.místa byla už elita s ?asy o vte?inu i víc lepšími.S 9.místem jsem spokojen,i když se št?stím,spousta lidí odpadla,jiné zklamalo p?ipojení.
Díky za dlouhý,náro?ný závod (bolí m? vše),pro jednoho sebevražda :-).
Snad se bude konat další takový a snad budu i v Cz abych mohl jet.
Díky všem,good race
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 28.12.2009 at 10:40.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote