View Single Post
Old 27.12.2009   #165
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

uff...zomieram...caka ma sprcha ale skor este napisem zazitky...uz jedny som pisal ale tie nie su aktualne...bol to pre mna vcelku pokojny pretek..na zaciatku som hned po starte bol 5. potom sa megin otocil tak som ho predbehol...chvilu sme sa predbiehali s jirkom.svs a potom som mu zacal utekat...tak som jazdil viacmenej sam obcas nejake auto o kolo (musim pochvalit pekne vsetci pustali) no a pred druhou zastavkou som chytil aj radka aj bohemiana ked oni vychadzali z boxov...nejako som znervoznel a porobil par chyb a doplatil na to bohemian (sorry ale vtedy som mal tak malo okysliceny mozog ze mi nenapadlo ze sa musim pozriet ci niekto nejde)
no a potom som si jazdil jazdil a zrazu pozeram ze som druhy...a ze co sa stalo? bohemian padol...bolo mi ho luto (rovnako ako jirky.svs) lebo uz neostavalo vela do konca...
desat minut pred koncom ma neskutocne zacali boliet paty ...som myslel ze zomriem z toho a nemal som vobec cit v plyne ani brzde...no nastastie to este stihlo do konca zavodu prejst...

s 2. miestom som nad mieru spokojny a ani sa mi nesnivalo ze tak dobre dojdem...inak s mojim vykonom som relativne spokojny na to ze to bol moj prvy zavod dlhsi ako 1,5 hodiny ale uz si neviem predstavit ani o kolo viac nechapem ludi co idu MoE 6 hodin v kuse

a este sa musim podakovat...hlavne serveru EGT ze padol lebo inak by som takto dobre neskoncil...a este samozrejme organizatorom velka vdaka ze ste zorganizovali pre mna zatial zivotny zavod...
bavorak is offline   Reply With Quote